Filmy Marketingowe z powietrza

Dron wykorzystany w filmach marketingowych to doskonały sposób na ukazanie przedsiębiorstwa w pełnej okazałości. Z powietrza widać więcej i jest to zupełnie nowa perspektywa ujęć. W przypadku filmów promocyjnych najczęściej dron jest wykorzystywany jako uzupełnienie ujęć z ziemi. Zdarzały się nam realizacje wykonane w całości z powietrza. Z tego typu rozwiązań korzystają liczne firmy deweloperskie do prezentacji domów, mieszkań, osiedli, działek na sprzedaż lub całych inwestycji w nowoczesny sposób. Filmowanie i fotografia z drona to najbardziej znany sposób użycia bezzałogowca w reklamie.

Zadzwoń do nas:

668-423-647

Wykonujemy zdjęcia oraz filmy z drona na terenie Warszawy, w jej okolicach oraz na terenie całego kraju.
Wysoka jakość nagrań, doskonałe zdjęcia profesjonalne podejście do pracy – to nas wyróżnia.  Na przestrzeni kilku ostatnich lat, pracowaliśmy przy dziesiątkach produkcji i jesteśmy pewni, że spełnimy również Twoje wymagania!
Zobacz kilka wybranych zastosowań drona w zakresie filmów z powietrza poniżej. Więcej naszych produkcji znajduje się w galerii.

Wyślij wiadomość

Zadzwoń do nas:

668-423-647

Relacje z wydarzeń z drona

Film lub zdjęcia z organizowanych wydarzeń to z pewnością doskonały sposób na podsumowanie tego co się działo. Drony są coraz częściej wykorzystywane do nagrania relacji z eventu z powietraa co doskonale uzupełnia naziemne ujęcia. Ładne ujęcia z drona wychodzą zwłaszcza gdy mówimy o imprezach gdzie bierze udział dużo ludzi np. koncerty, biegi, wyścigi, jednak wiele firm decyduje się na relację z drona podczas organizowania imprezy firmowej dla swoich pracowników. Możliwość kreacji w tym zakresie jest bardzo duża. Wykonywaliśmy standardowe relacje foto/wideo jak i konkretne ujęcia polegające na np. wykonaniu zdjęcia z logo firmy utworzonej z jej pracowników.
Liczne relacje z drona towarzyszą również otwarciu nowych obiektów typu sklepy, galerie, biurowce, które również często mamy okazję obsługiwać.

Zadzwoń do nas:

668-423-647

Transmisja na żywo z drona

Za pomocą naszych dronów możliwa jest transmisja obrazu na żywo na profile w social mediach oraz bezpośrednio do telewizji. Podłączamy się do do wozów transmisyjnych lub na telebimy podczas różnych eventów. Jesteśmy w stanie przesyłać obraz na żywo w rozdzielczości 1080i50 lub 720p60. Nasze drony posiadają wyjścia HDMI oraz SDI. Obraz transmitowany na żywo pozbawiony jest zakłóceń i artefaktów dzięki antenom wzmacniającym sygnał, których używamy. 

Zadzwoń do nas:

668-423-647

Nadzór inwestycji – zdjęcia cykliczne z drona

Jeśli planujesz inwestycję i chciałbyś zobaczyć postęp prac budowlanych z powietrza to zdjęcia z drona doskonale się do tego sprawdzą. Wykonujemy cykliczne zdjęcia na tych samych obiektach lub odcinkach dróg prezentując to jak plac budowy zmienia się w gotowy obiekt. Takie zadania wykonujemy m.in. dla inwestycji GDDKIA.
Filmowanie i fotografia z drona to również doskonałe narzędzie do kontroli stanu faktycznego budowy oraz podkładka pod weryfikację kamieni milowych każdej inwestycji.
Realizacja z postępów prac jest to to nowoczesna forma prezentacji rozwoju przedsiębiorstw, w którą inwestuje coraz więcej firm. Z takich możliwości skorzystało już wiele z nich i są w 100% zadowoleni z jakości oraz uzyskanych przez nas efektów.
W tym zakresie oferujemy zarówno cykliczne zdjęcia jak i filmy z powietrza, tworzenie timelapsów, ortofotomap z drona czy modeli 3D z drona. 

Zadzwoń do nas:

668-423-647

Ślub i Wesele z drona

Drony wykorzystujemy również podczas filmowania ślubów i wesel. Filmowanie i fotografia z drona to coraz częściej spotykane element na weselach, kiedy to jeszcze kilka lat temu było to rzadkością. Dziś pary młode nie wyobrażają sobie filmu weselnego bez ujęć z drona. Więcj na temat szczegółów nagrywania wesel z drona  Zapraszamy do zapoznania sie z naszym wpisem w całości poświęconym kręceniu wesel z drona. Znajdują się tam wszystkie szczegóły, przykłady realizacji, cennik oraz pełna oferta związana z nagrywaniem ślubów z drona. 

Zadzwoń do nas:

668-423-647

Panoramy 360 z drona

Tworzymy wysokiej jakości panoramy sferyczne z powietrza. Zdjęcia 360 z drona to nowoczesna forma prezentacji inwestycji, działek czy postępów prac budowlanych gdy będziemy wykonywać je cyklicznie. Zdjęcia panoramiczne z powietrza można dowolnie obracać, przybliżać lub tworzyć wirtualne spacery gdy połączymu kilka takich panoram. 

Zadzwoń do nas:

668-423-647

Filmowania z drona w jakości 4K

Dla zdecydowanej większości zleceń proponowana przez nas standardowa jakość nagrań – 4K to i tak zbyt dużo. Wiele filmów marketingowych czy promocyjnych trafia do internetu gdzie standardem jest jakość FullHD i nie ma potrzeby pozyskiwać materiał w jakości 4K. Oczywiście jesteśmy w stanie nagrywać w każdym formacie i jeżeli zależy Ci na doskonałej jakości obrazu to jesteśmy w stanie to zagwarantować.
Nasz sprzęt nagrywa m.in. w 4K w 60 klatkach na sekundę lub FullHD przy 120 klatkach. Dzięki możliwości nagrywania w trybach D-Log lub D-Cinelink nasze nagrania doskonale nadają się do dalszej postprodukcji.

Gdzie i co nagrywamy dronem?

Z łatwością można znaleźć kilka jeśli nie kilkanaście typów zastosowań bezzałogowców jeżeli chodzi o samo filmowanie. Poniżej postaraliśmy dokładnie opisać się większość usług w zakresie filmowania z powietrza jakie można wykonać za pomocą drona. 

 

Filmowanie i fotografia z drona – Kinowa jakość 5.2K – ProRes

W DroniQ.pl stawiamy na profesjonalizm i oferujemy profesjonalną jakość.
Jeżeli potrzebujesz drona do nakręcenia ujęć z powietrza w kinowej jakości 5.2K w formatach CinemaDNG RAW lub Apple ProRes to dobrze trafiłeś. Nasze kamery są w stanie nagrywać w wyżej wymienionej rozdzielczości oraz formacie. Pracowaliśmy przy wielu profesjonalnych (również zagranicznych) produkcjach filmowych, które wymagały od nas odpowiedniego sprzętu dzięki czemu możemy zaproponować nowoczesne rozwiązania w naszym kraju.
Do nagrywania w najwyższej jakości używamy drona Inspire 2 wraz z kamerą X5S lub X7 oraz licznym zestawem obiektywów.
Do obsługi tego sprzętu możemy zaproponować 2 doświadczonych operatorów. Jeden odpowiada za koordynację lotu, drugi obsługuje samą kamerę dzięki czemu tworzymy ujęcia jakich nie może wykonać jeden operator drona. 

Ta strona poświęcona jest naszej ofercie usługi filmowanie i fotografia z drona. Oprócz tego oferujemy m.in.: Inspekcje techniczne, Tworzenie Ortofotomap i Modeli 3D, Rolnictwo Precyzyjne czy szkolenia UAVO. Zaprazamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

Używanie dronów do filmowania z powietrza to pierwsze skojarzenie jeżeli chodzi o usługi z drona. Również my od tego zaczynaliśmy i dziś możemy pochwalić się licznymi realizacjami na terenie całego kraju. Lataliśmy w wielu lokalizacjach oraz różnych warunkach atmosferycznych, również tych ekstremalnie niesprzyjających filmowaniu z drona. Dziś możemy zaproponować ujęcia z powietrza dopasowane do wielu potrzeb. Jako operatorzy jesteśmy wpisani na procedurę uproszczoną dzięki czemu nie musimy czekać kilku dni na uzyskanie zgody na loty w strefie CTR EPWA ( Praktycznie połowa Warszawy). Jeżeli interesuje Cię profesjonalne filmowanie z drona w Warszawie to trafiłeś na specjalistów.  

Materiały filmowe i zdjęcia z powietrza

Interesuje Cię profesjonalne filmowanie z drona w Warszawie? Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Nasi licencjonowani operatorzy wykonują doskonałej jakości zdjęcia i materiały filmowe z powietrza z wykorzystaniem najnowocześniejszych dronów marki DJI. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz najnowszymi realizacjami.

Profesjonalne filmowanie dronem (Warszawa)

Jesteś zainteresowany usługą, jaką jest filmowanie dronem w Warszawie? Aby skorzystać z naszej oferty, wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń. Podziel się z nami informacją, w jakim celu i kiedy chcesz wynająć drona. W trakcie rozmowy ustalimy szczegóły wykonania zlecenia oraz przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę. W umówionym terminie nasz licencjonowany operator drona zrealizuje zamówioną usługę, wykonując na terenie miasta Warszawa zdjęcia z drona i materiały filmowe, które spełniają nawet największe oczekiwania

Niesamowite filmy i zdjęcia z drona – Warszawa

Podczas realizacji usług z zakresu filmowania z drona na terenie Warszawy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych dronów marki DJI. Nagrywanie dronem (Warszawa) w jakości 4K to nasz standard, choć sprzęt, jakim dysponujemy, umożliwia także tworzenie materiałów filmowych w niesamowitej rozdzielczości 5.2K. Zajmujemy się też montażem i edycją filmów. Gwarantujemy pełny profesjonalizm niezależnie od charakteru zlecenia. Chcesz, żebyśmy stworzyli dla Ciebie oryginalny film promocyjny lub uwiecznili ważne w Twoim życie chwile z podniebnej perspektywy? Skontaktuj się z nami już teraz.