Zamknij

Filmy i zdjęcia z drona

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia oraz filmy z drona na terenie całego kraju.

Wysoka jakość nagrań do 5.1K, doskonałe zdjęcia wraz z edycją, pełen montaż wideo, profesjonalne podejście do pracy – to nas wyróżnia.

Na przestrzeni kilku ostatnich lat, pracowaliśmy przy dziesiątkach produkcji i jesteśmy pewni, że spełnimy również Twoje wymagania. Zobacz kilka wybranych zastosowań drona w zakresie filmów z powietrza poniżej. Więcej naszych produkcji znajduje się w galerii.

Zestaw marketingowy - zdjęcia i filmy z drona

Realizujemy kompleksowe zlecenia z zakresu foto wideo z powietrza. Dostarczamy wysokiej jakości paczki obrobionych, gotowych do publikacji zdjęć oraz materiały filmy z drona. W ramach zleceń dostarczamy zarówno surowe materiały do dalszej obróbki jak i gotowe do publikacji materiały foto / wideo. Dostosujemy ilość materiałów dokładnie do Twoich potrzeb. Wszystkie zdjęcia i filmy z powietrza dostarczamy wraz z przekazaniem praw do publikacji.

Filmy Marketingowe z powietrza

Dron wykorzystany w filmach marketingowych to doskonały sposób na ukazanie przedsiębiorstwa w pełnej okazałości. Z powietrza widać więcej i jest to zupełnie nowa perspektywa ujęć. W przypadku filmów promocyjnych najczęściej dron jest wykorzystywany jako uzupełnienie ujęć z ziemi. Zdarzały się nam realizacje wykonane w całości z powietrza. Z tego typu rozwiązań korzystają liczne firmy deweloperskie do prezentacji domów, mieszkań, osiedli, działek na sprzedaż lub całych inwestycji w nowoczesny sposób. Filmowanie i fotografia z drona to najbardziej znany sposób użycia bezzałogowca w reklamie.

Nadzór inwestycji z drona

Wykonujemy dokumentację foto/wideo/timelapse zgodnie z wymaganiami przetargowymi GDDKiA. Jeśli planujesz lub nadzorujesz inwestycję i chcesz zobaczyć postęp prac budowlanych z powietrza to zdjęcia z drona doskonale się do tego sprawdzą. Wykonujemy cykliczne zdjęcia z drona na tych samych obiektach lub odcinkach dróg prezentując to jak plac budowy zmienia się w gotowy obiekt. Filmowanie i fotografia z drona to również doskonałe narzędzie do kontroli stanu faktycznego budowy oraz materiał do weryfikację kamieni milowych każdej inwestycji. Wykonujemy cykliczne zdjęcia i filmy z powietrza, tworzenie filmów timelapse, ortofotomap z drona, modeli 3D, prowadzenie dokumentacji i inspekcji budowlanych z drona. Wykonujemy również inspekcje z powietrza – również w termowizji.

Relacje z wydarzeń z drona

Film lub zdjęcia z organizowanych wydarzeń to z pewnością doskonały sposób na relację i pamiątkę dla uczestników. Drony są coraz częściej wykorzystywane do nagrania relacji z eventu z powietrza co doskonale uzupełnia naziemne ujęcia. Najlepsze ujęcia drona wychodzą zwłaszcza gdy mówimy o imprezach gdzie bierze udział dużo ludzi np. koncerty, biegi, wyścigi, jednak wiele firm decyduje się na relację z drona podczas organizowania imprezy firmowej dla swoich pracowników. Liczne relacje z drona towarzyszą również otwarciu nowych obiektów typu sklepy, galerie, biurowce, a także zlotom samochodowym, wyścigom czy turniejom.

Transmisja na żywo z drona

Za pomocą naszych dronów możliwa jest transmisja obrazu na żywo na profile w social mediach oraz bezpośrednio do telewizji. Podłączamy się do do wozów transmisyjnych lub na telebimy podczas różnych eventów. Jesteśmy w stanie przesyłać obraz na żywo w rozdzielczości 1080i50 lub 720p60. Nasze drony posiadają wyjścia HDMI oraz SDI. Obraz transmitowany na żywo pozbawiony jest zakłóceń i artefaktów dzięki antenom wzmacniającym sygnał, których używamy.

Panoramy 360 z drona

Tworzymy wysokiej jakości panoramy sferyczne z powietrza. Zdjęcia 360 z drona to nowoczesna forma prezentacji inwestycji, działek czy postępów prac budowlanych gdy będziemy wykonywać je cyklicznie. Zdjęcia panoramiczne z powietrza można dowolnie obracać, przybliżać lub tworzyć wirtualne spacery gdy połączymy kilka takich panoram. Tworzymy wirtualne spacery z drona i ziemi wykorzystując kamery Insta360.

Dron do teledysków

Ujęcia z drona to ciekawe urozmaicenie teledysków muzycznych i coraz doskonałe urozmaicenie w reklamach. Dron do teledysku wykorzystywany jest do tworzenia panoramicznych ujęć, czołówek oraz ujęć końcowych, nalotów z dużej wysokości, nagrań top-down jak również śledzenia obiektów podczas tworzenia dynamicznych ujęć.

Dron do filmów promocyjnych

Jeśli tworzysz film promocyjny dla swojego klienta – nie może tam zabraknąć ujęć z drona. Oferujemy wynajem pilota wraz z niezbędnym sprzętem do realizacji nagrań podczas całego dnia zdjęciowego lub wykonania tylko wymaganych ujęć. Wszystkie nagrania realizujemy w rozdzielczości do 5.1K (Mavic 3 Pro). Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy nagrania z DJI Inspire 3. Do tworzenia ujęć wykorzystamy dowolne techniki: hyperlaspe, slow-motion, optyczny zoom x3, optyczny zoom x7. Nagrania w D-LOG, S-LOG lub w opcji ProRes.

Ślub i Wesele z drona

Drony wykorzystujemy również podczas filmowania ślubów i wesel. Filmowanie i fotografia z drona to coraz częściej spotykane element na weselach, kiedy to jeszcze kilka lat temu było to rzadkością. Dziś pary młode nie wyobrażają sobie filmu weselnego bez ujęć z drona, który w ostatnich latach stał się tak samo popularny jak foto-budka. Wspieramy kamerzystów naziemnych dostarczając najwyższej jakości nagrania z drona. Zajmujemy się przygotowaniem do lotów, wystąpieniem o zgody i bezpieczeństwo. Nie latamy 2 metry nad głowami gości – od tego są nagrania z ziemi. Stawiamy na dyskrecję i bezpieczeństwo podczas nagrań przede wszystkim.

Zaufali nam między innymi:
Przykładowe realizacje

Filmowania z drona w jakości 4K

Dla zdecydowanej większości zleceń proponowana przez nas standardowa jakość nagrań – 4K to i tak zbyt dużo. Wiele filmów marketingowych czy promocyjnych trafia do internetu gdzie standardem jest jakość FullHD i nie ma potrzeby pozyskiwać materiał w jakości 4K. Oczywiście jesteśmy w stanie nagrywać w każdym formacie i jeżeli zależy Ci na doskonałej jakości obrazu to jesteśmy w stanie to zagwarantować.
Nasz sprzęt nagrywa m.in. w 4K w 60 klatkach na sekundę lub FullHD przy 120 klatkach. Dzięki możliwości nagrywania w trybach D-Log lub D-Cinelink nasze nagrania doskonale nadają się do dalszej postprodukcji.

Gdzie i co nagrywamy dronem?

Z łatwością można znaleźć kilka jeśli nie kilkanaście typów zastosowań bezzałogowców jeżeli chodzi o samo filmowanie. Poniżej postaraliśmy dokładnie opisać się większość usług w zakresie filmowania z powietrza jakie można wykonać za pomocą drona.

Filmowanie i fotografia z drona – Kinowa jakość 5.2K – ProRes

DroniQ.pl stawiamy na profesjonalizm i oferujemy profesjonalną jakość.
Jeżeli potrzebujesz drona do nakręcenia ujęć z powietrza w kinowej jakości 5.2K w formatach CinemaDNG RAW lub Apple ProRes to dobrze trafiłeś. Nasze kamery są w stanie nagrywać w wyżej wymienionej rozdzielczości oraz formacie. Pracowaliśmy przy wielu profesjonalnych (również zagranicznych) produkcjach filmowych, które wymagały od nas odpowiedniego sprzętu dzięki czemu możemy zaproponować nowoczesne rozwiązania w naszym kraju.
Do nagrywania w najwyższej jakości używamy drona Inspire 2 wraz z kamerą X5S lub X7 oraz licznym zestawem obiektywów.
Do obsługi tego sprzętu możemy zaproponować 2 doświadczonych operatorów. Jeden odpowiada za koordynację lotu, drugi obsługuje samą kamerę dzięki czemu tworzymy ujęcia jakich nie może wykonać jeden operator drona. 

Ta strona poświęcona jest naszej ofercie usługi filmowanie i fotografia z drona. Oprócz tego oferujemy m.in.: Inspekcje techniczneTworzenie Ortofotomap i Modeli 3DRolnictwo Precyzyjne czy szkolenia UAVO. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

Używanie dronów do filmowania z powietrza to pierwsze skojarzenie jeżeli chodzi o usługi z drona. Również my od tego zaczynaliśmy i dziś możemy pochwalić się licznymi realizacjami na terenie całego kraju. Lataliśmy w wielu lokalizacjach oraz różnych warunkach atmosferycznych, również tych ekstremalnie niesprzyjających filmowaniu z drona. Dziś możemy zaproponować ujęcia z powietrza dopasowane do wielu potrzeb. Jako operatorzy jesteśmy wpisani na procedurę uproszczoną dzięki czemu nie musimy czekać kilku dni na uzyskanie zgody na loty w strefie CTR EPWA ( Praktycznie połowa Warszawy). Jeżeli interesuje Cię profesjonalne filmowanie z drona Warszawie to trafiłeś na specjalistów.  

Materiały filmowe i zdjęcia z powietrza

Interesuje Cię profesjonalne filmowanie z drona w Warszawie? Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Nasi licencjonowani operatorzy wykonują doskonałej jakości zdjęcia i materiały filmowe z powietrza z wykorzystaniem najnowocześniejszych dronów marki DJI. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz najnowszymi realizacjami.

Profesjonalne filmowanie dronem (Warszawa)

Jesteś zainteresowany usługą, jaką jest filmowanie dronem w Warszawie? Aby skorzystać z naszej oferty, wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń. Podziel się z nami informacją, w jakim celu i kiedy chcesz wynająć drona. W trakcie rozmowy ustalimy szczegóły wykonania zlecenia oraz przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę. W umówionym terminie nasz licencjonowany operator drona zrealizuje zamówioną usługę, wykonując na terenie miasta Warszawa zdjęcia z drona i materiały filmowe, które spełniają nawet największe oczekiwania

Niesamowite filmy i zdjęcia z drona – Warszawa

Podczas realizacji usług z zakresu filmowania z drona na terenie Warszawy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych dronów marki DJI. Nagrywanie dronem (Warszawa) w jakości 4K to nasz standard, choć sprzęt, jakim dysponujemy, umożliwia także tworzenie materiałów filmowych w niesamowitej rozdzielczości 5.2K. Zajmujemy się też montażem i edycją filmów. Gwarantujemy pełny profesjonalizm niezależnie od charakteru zlecenia. Chcesz, żebyśmy stworzyli dla Ciebie oryginalny film promocyjny lub uwiecznili ważne w Twoim życie chwile z podniebnej perspektywy? Skontaktuj się z nami już teraz.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy aby zamówić zdjęcia lub filmy z drona lub zadzwoń bezpośrednio na numer telefon.