Wpis ten poświęcony jest naszej ofercie usługi filmowanie i fotografia z drona. Oprócz tego oferujemy m.in.: Inspekcje techniczne, Tworzenie Ortofotomap i Modeli 3D, Rolnictwo Precyzyjne, badanie smogu z drona czy szkolenia UAVO.

 

Używanie dronów do filmowania z powietrza to pierwsze skojarzenie jeżeli chodzi o usługi z drona. Również my od tego zaczynaliśmy i dziś możemy pochwalić się licznymi realizacjami na terenie całego kraju. Lataliśmy w wielu lokalizacjach oraz różnych warunkach atmosferycznych, również tych ekstremalnie niesprzyjających filmowaniu z drona. Dziś możemy zaproponować ujęcia z powietrza dopasowane do wielu potrzeb. Jako operatorzy jesteśmy wpisani na procedurę uproszczoną dzięki czemu nie musimy czekać kilku dni na uzyskanie zgody na loty w strefie CTR EPWA ( Praktycznie połowa Warszawy). Jeżeli interesuje Cię profesjonalne filmowanie z drona w Warszawie to trafiłeś na specjalistów.  

 

Filmowanie i fotografia z drona – Kinowa jakość 5.2K – ProRes

W DroniQ.pl stawiamy na profesjonalizm i oferujemy profesjonalną jakość.
Jeżeli potrzebujesz drona do nakręcenia ujęć z powietrza w kinowej jakości 5.2K w formatach CinemaDNG RAW lub Apple ProRes to dobrze trafiłeś. Nasze kamery są w stanie nagrywać w wyżej wymienionej rozdzielczości oraz formacie. Pracowaliśmy przy wielu profesjonalnych (również zagranicznych) produkcjach filmowych, które wymagały od nas odpowiedniego sprzętu dzięki czemu możemy zaproponować nowoczesne rozwiązania w naszym kraju.
Do nagrywania w najwyższej jakości używamy drona Inspire 2 wraz z kamerą X5S lub X7.
Do obsługi tego sprzętu możemy zaproponować 2 doświadczonych operatorów. Jeden odpowiada za koordynację lotu, drugi obsługuje samą kamerę dzięki czemu tworzymy ujęcia jakich nie może wykonać jeden operator drona.

 

Inspire 2 ProRes

 

Inspire 2 ProRes

Filmowania z drona w jakości 4K – dla nas to standard

Dla zdecydowanej większości zleceń proponowana przez nas standardowa jakość nagrań – 4K to i tak zbyt dużo. Wiele filmów marketingowych czy promocyjnych trafia do internetu gdzie standardem jest jakość FullHD i nie ma potrzeby pozyskiwać materiał w jakości 4K. Oczywiście jesteśmy w stanie nagrywać w każdym formacie i jeżeli zależy Ci na doskonałej jakości obrazu to jesteśmy w stanie to zagwarantować.
Nasz sprzęt nagrywa m.in. w 4K w 60 klatkach na sekundę lub FullHD przy 120 klatkach. Dzięki możliwości nagrywania w trybach D-Log lub D-Cinelink nasze nagrania doskonale nadają się do dalszej postprodukcji.

 

Gdzie i co nagrywamy dronem?

 

Z łatwością można znaleźć kilka jeśli nie kilkanaście typów zastosowań bezzałogowców jeżeli chodzi o samo filmowanie. Postaraliśmy dokładnie opisać się większość z nich.

 

Filmy Marketingowe

 

Dron wykorzystany w filmach marketingowych to doskonały sposób na ukazanie przedsiębiorstwa w pełnej okazałości. Z powietrza widać więcej i jest to zupełnie nowa perspektywa ujęć. W przypadku filmów promocyjnych najczęściej dron jest wykorzystywany jako uzupełnienie ujęć z ziemi. Zdarzały się nam realizacje wykonane w całości z powietrza. Z tego typu rozwiązań korzystają liczne firmy deweloperskie do prezentacji domów, mieszkań, osiedli, działek na sprzedaż lub całych inwestycji w nowoczesny sposób. Filmowanie i fotografia z drona to najbardziej znany sposób użycia bezzałogowca w reklamie.

 

Film promocyjny z drona 
Film Marketingowy z drona

 

Relacje z wydarzeń

 

Film lub zdjęcia z organizowanych wydarzeń to z pewnością doskonały sposób na podsumowanie tego co się działo. Drony są coraz częściej wykorzystywane do nagrania relacji z eventu z powietzra co doskonale uzupełnia naziemne ujęcia. Ładne ujęcia z drona wychodzą zwłaszcza gdy mówimy o imprezach gdzie bierze udział dużo ludzi np. koncerty, biegi, wyścigi, jednak wiele firm decyduje się na relację z drona podczas organizowania imprezy firmowej dla swoich pracowników. Możliwość kreacji w tym zakresie jest bardzo duża. Wykonywaliśmy standardowe relacje foto/wideo jak i konkretne ujęcia polegające na np. wykonaniu zdjęcia z logo firmy utworzonej z jej pracowników.
Liczne relacje z drona towarzyszą również otwarciu nowych obiektów typu sklepy, galerie, biurowce, które również często mamy okazję obsługiwać. 

Filmowanie i fotografia z drona - relacja z imprezy 

 

Event z drona
Filmowanie i fotografia z drona - relacja z eventu 

 

 

 

Relacja z imprezy z drona

 

Transmisja na żywo z drona

Za pomocą naszych dronów możliwa jest transmisja obrazu na żywo na profile w social mediach oraz bezpośrednio do telewizji. Podłączamy się do do wozów transmisyjnych lub na telebimy podczas różnych eventów. Jesteśmy w stanie przesyłać obraz na żywo w rozdzielczości 1080i50 lub 720p60. Nasze drony posiadają wyjścia HDMI oraz SDI.

Transmisja na żywo z drona 

 

 

 

Transmisja na żywo z drona

 

Ślub i Wesele z drona

 

Drony wykorzystujemy również podczas filmowania ślubów i wesel. Filmowanie i fotografia z drona to coraz częściej spotykane element na weselach.
Szczegóły oraz zdjęcia z niektórych realizacji co do naszej oferty znajdują się w tym wpisie poświęconym kręceniu wesel z drona.

 

Ślub z drona

 

 

 

Ślub w plenerze z drona

 

Postępy inwestycji – zdjęcia cykliczne

 

Jeśli planujesz inwestycję i chciałbyś zobaczyć postęp prac budowlanych z powietrza to zdjęcia z drona doskonale się do tego sprawdzą. Wykonujemy cykliczne zdjęcia na tych samych obiektach lub odcinkach dróg prezentując to jak plac budowy zmienia się w gotowy obiekt. Takie zadania wykonujemy m.in. dla GDDKIA.
Filmowanie i fotografia z drona to również doskonałe narzędzie do kontroli stanu faktycznego budowy oraz podkładka pod weryfikację kamieni milowych każdej inwestycji.
Realizacja z postępów prac jest to to nowoczesna forma prezentacji rozwoju przedsiębiorstw, w którą inwestuje coraz więcej firm. Z takich możliwości skorzystało już wiele firm i są w 100% zadowoleni z jakości oraz uzyskanych przez nas efektów.
W tym zakresie oferujemy zarówno zdjęcia jak i filmy z powietrza, tworzenie timelapsów itp.

 

 

Zdjęcia inwestycji z drona 

 

 

 

 

Cykliczne zdjęcia podczas inwestycji z drona

Materiały filmowe i zdjęcia z powietrza

Interesuje Cię profesjonalne filmowanie z drona w Warszawie? Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Nasi licencjonowani operatorzy wykonują doskonałej jakości zdjęcia i materiały filmowe z powietrza z wykorzystaniem najnowocześniejszych dronów marki DJI. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz najnowszymi realizacjami.

Profesjonalne filmowanie dronem (Warszawa)

Jesteś zainteresowany usługą, jaką jest filmowanie dronem w Warszawie? Aby skorzystać z naszej oferty, wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń. Podziel się z nami informacją, w jakim celu i kiedy chcesz wynająć drona. W trakcie rozmowy ustalimy szczegóły wykonania zlecenia oraz przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę. W umówionym terminie nasz licencjonowany operator drona zrealizuje zamówioną usługę, wykonując na terenie miasta Warszawa zdjęcia z drona i materiały filmowe, które spełniają nawet największe oczekiwania

Niesamowite filmy i zdjęcia z drona – Warszawa

Podczas realizacji usług z zakresu filmowania z drona na terenie Warszawy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych dronów marki DJI. Nagrywanie dronem (Warszawa) w jakości 4K to nasz standard, choć sprzęt, jakim dysponujemy, umożliwia także tworzenie materiałów filmowych w niesamowitej rozdzielczości 5.2K. Zajmujemy się też montażem i edycją filmów. Gwarantujemy pełny profesjonalizm niezależnie od charakteru zlecenia. Chcesz, żebyśmy stworzyli dla Ciebie oryginalny film promocyjny lub uwiecznili ważne w Twoim życie chwile z podniebnej perspektywy? Skontaktuj się z nami już teraz.