Zamknij

Usługi Timelapse - Filmy poklatkowe

Realizujemy filmy poklatkowe na terenie całego kraju.

Nasze kamery mogą pracować 24 godziny na dobę przez wiele lat rejestrując przebieg prac, instalacji,  prac budowlanych i innych wydarzeń wymagających stałej obserwacji. Tworzymy filmy timelapse w najwyższej jakości 4K oraz 6K.

Poznaj nasze możliwości i zamów film dla siebie.

Timelapse z budowy – najlepsze rozwiązanie

Dokumentacja inwestycji, które powstają przez wiele miesięcy, a nawet kilka lat nie stanowią dla nas problemu. Zdjęcia timelapse z budowy to najlepsze rozwiązanie jeśli planujemy kontrolę postępów prac budowlanych przy jednoczesnym otrzymaniu niesamowitych materiałów marketingowych. Filmy timelapse w budownictwie sprawdzają się najlepiej, a my wiemy jak wykonać je w najlepszej jakości. Jeśli zależy Ci na jakości obrazu, bezinwazyjności instalacji i możliwości generowania filmów na życzenie, a nie wyłącznie niskiej cenie usługi zapraszamy. Standardowo nie wykorzystujemy kamer IP o niskiej jakości obrazu do wykonywania filmów timelapse – robimy to wyłącznie na życzenie klientów. 

Najwyższa jakość Sony 4K i 6K

Szerokość od kamery do 220°

Nagrania z kilku miesięcy, a nawet lat

Dostęp online do kamery

Szybki montaż filmu timelapse

Podgląd w czasie rzeczywistym

Filmy poklatkowe
w najwyższej rozdzielczości do 6K

Filmy poklatkowe – timelapse, które tworzymy składają się z setek lub tysięcy połączonych ze sobą zdjęć wykonanych z tego samego miejsca. Oferujemy zdjęcia w najwyższej jakości na rynku – od Full HD nawet do 6K. Filmy timelapse to najlepsza forma rejestrowania wydarzeń, które trwają przez długi czas. Korzystamy z kamer do timelapse wyposażonych w dwa sensory Sony o łącznej rozdzielczości 32 Mpx. Gotowe filmy możemy wyeksportować w rozdzielczości do 6K.

Timelapse – pozostałe zastosowania

Gdzie można wykorzystać filmy timelapse oprócz budownictwa jako kronika budowy? Zakres zastosowań jest bardzo szeroki. Filmy poklatkowe wykonujemy w: realizacji z eventów, dokumentacji rozstawiania i stawiania różnych konstrukcji, tworzenia murali, w turystyce, w nagraniach przyrody i wielu innych  miejscach. Usługi timelapse dla przemysłu i budownictwa jednak sprawdzają się najlepiej.

Nagrania timelapse wykonujemy w całym kraju, głównie w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Białystok, Kraków.

Monitoring placu budowy

Zastosowanie kamery timelapse doskonale sprawdza się jako monitoring placu budowy przy każdej inwestycji. Wykorzystując nasze kamery klienci otrzymują nie tylko film marketingowy ale także jest to swojego rodzaju nadzór nad postępami prac budowlanych oraz dziennik postępu prac. Dzięki dostępowi do kamery online, możliwe jest wyświetlenie i pobranie każdego wykonanego zdjęcia podczas pracy kamery. W łatwy sposób możemy cofnąć się do widoku sprzed kilku miesięcy i porównać zdjęcie z aktualnym widokiem.

Timelapse - cena

Cena za wykonanie filmów poklatkowych zależy od wielu czynników. Na cenę filmu timelapse składają się elementy takie jak: czas trwania projektu, czas trwania filmu – efektu końcowego, lokalizacja instalacji, dostęp do platformy online i kilku innych elementów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Droniq – każdy projekt wycenimy indywidualnie, za darmo bez zobowiązań.

Wykrywanie obiektów na zdjęciach przy użyciu AI

Kamery, które wykorzystujemy możemy uzbroić w oprogramowanie służące do rozpoznawania obiektów i dokładnych analiz związanych z tym, kto, kiedy gdzie pojawił się na analizowanym przez nas obszarze. Na zdjęciach mogą być wykrywane takie obiekty jak: samochody, maszyny budowlane, sprzęt techniczny, rowery, łodzie, ludzie i inne. Dowiedz się więcej o usłudze monitoringu placu budowy z analizą AI:

Timelapse – dlaczego wybrać Droniq?

Przede wszystkim stawiamy na jakość filmów timelapse. Oferujemy filmy poklatkowe nagrywane w rozdzielczości 4K lub 6K co jest bezkonkurencyjne na rynku. Każde zdjęcie które wykonamy może zostać w ciągu kilku sekund pobrane przez klienta dzięki dostępowi online do kamery.

Dzięki panelowi do zarządzania kamerą do którego dajemy dostęp naszym klientom możliwy jest podgląd z kamery z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

 

Wykorzystujemy najnowszy sprzęt na rynku dzięki czemu, oprócz filmu możemy zaoferować naszym klientom nigdzie indziej niedostępne opcje takie opcje jak:

 

* Zdjęcia w 4K lub 6K w 220°
* Dostęp online do kamery
* Szybkie tworzenie filmów z wybranych okresów
* Monitorowanie aktualnych timelapsów
* Udostępnianie filmów w mediach społecznościowych
* Kamera odporna jest na warunki atmosferyczne
* Kamera nie wymaga zewnętrznego zasilania

 

Jeśli Twoim priorytetem jest wysoka jakość usług to zapraszamy do kontaktu.

 

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy jeśli chcesz
zapytać nas o filmy timelapse.