Usługi Timelapse - Filmy poklatkowe

Zamów film Szybki kontakt: 668-423-647

Timelapse z budowy – najlepsze rozwiązanie

Dokumentacja inwestycji, które powstają przez wiele miesięcy, a nawet kilka lat nie stanowią dla nas problemu. Zdjęcia timelapse z budowy to najlepsze rozwiązanie jeśli planujemy kontrolę postępów prac budowlanych przy jednoczesnym otrzymaniu niesamowitych materiałów marketingowych. Filmy timelapse w budownictwie sprawdzają się najlepiej, a my wiemy jak wykonać je w najlepszej jakości.

Timelapse z budowy – Zalety

✔️ Najwyższa jakość Sony 4K i 6K
✔️ Szerokość od kamery do 220°
✔️ Nagrania z kilku miesięcy, a nawet lat
✔️ Dostęp online do kamery
✔️ Szybki montaż filmu timelapse
✔️ Podgląd w czasie rzeczywistym

Filmy poklatkowe w najwyższej rozdzielczości do 6K

Filmy poklatkowe – timelapse, które tworzymy składają się z setek lub tysięcy połączonych ze sobą zdjęć wykonanych z tego samego miejsca. Oferujemy zdjęcia w najwyższej jakości na rynku – od Full HD nawet do 6K. Filmy timelapse to najlepsza forma rejestrowania wydarzeń, które trwają przez długi czas. Korzystamy z kamer do timelapse wyposażonych w dwa sensory Sony o łącznej rozdzielczości 32 Mpx.

Timelapse – pozostałe zastosowania

Gdzie można wykorzystać filmy timelapse oprócz budownictwa jako kronika budowy? Zakres zastosowań jest bardzo szeroki. Filmy poklatkowe wykonujemy w: realizacji z eventów, dokumentacji rozstawiania i stawiania różnych konstrukcji, tworzenia murali, w turystyce, w nagraniach przyrody i wielu innych  miejscach. Usługi timelapse dla przemysłu i budownictwa jednak spradzają się najlepiej.

Timelapse cena

Cena za wykonanie filmów poklatkowych zależy od wielu czynników. Na cenę filmu timelpase składa się głównie: czas trwania projektu, czas trwania filmu – efektu końcowego, lokalizacja, dostęp do platformy online i kilku innych elementów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Droniq – każdy projekt wycenimy indywidualnie, za darmo bez zobowiązań.

Timelapse – dlaczego wybrać Droniq?

Wykorzystujemy najnowszy sprzęt na rynku dzięki czemu, oprócz filmu możemy zaoferować naszym klientom nigdzie indziej niedostępne opcje takie opcje jak:

* Zdjęcia w 6K w 220 °
* Dostęp online do kamery
* Szybkie tworzenie filmów z wybranych okresów
* Monitorowanie aktualnych timelapsów
* Udostępnianie w mediach społecznościowych
* Kamera odporna na warunki atmosferyczne
* Nie wymaga zewnętrznego zasilania

Wypełnij formularz kontaktowy jeśli chcesz zapytać nas o filmy timelapse.

Realizujemy filmy w całym kraju.

Timelapse Warszawa, timelapse Poznań, timelapse Gdańsk, timelapse Wrocław, timelapse Białystok

    Oświadczam, że zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego
    Polityka Prywatności