Zamknij

Usługi Timelapse - Filmy poklatkowe

Realizujemy filmy poklatkowe na terenie całego kraju.
Nasze kamery mogą pracować 24 godziny na dobę rejestrując przebieg prac, instalacji,  prac budowlanych i innych wydarzeń wymagających stałej obserwacji. Tworzymy filmy timelapse w najwyższej jakości 4K oraz 6K.

Poznaj nasze możliwości i zamów film dla siebie.

Timelapse z budowy – najlepsze rozwiązanie

Dokumentacja inwestycji, które powstają przez wiele miesięcy, a nawet kilka lat nie stanowią dla nas problemu. Zdjęcia timelapse z budowy to najlepsze rozwiązanie jeśli planujemy kontrolę postępów prac budowlanych przy jednoczesnym otrzymaniu niesamowitych materiałów marketingowych. Filmy timelapse w budownictwie sprawdzają się najlepiej, a my wiemy jak wykonać je w najlepszej jakości.

Najwyższa jakość Sony 4K i 6K

Szerokość od kamery do 220°

Nagrania z kilku miesięcy, a nawet lat

Dostęp online do kamery

Szybki montaż filmu timelapse

Podgląd w czasie rzeczywistym

Filmy poklatkowe
w najwyższej rozdzielczości do 6K

Filmy poklatkowe – timelapse, które tworzymy składają się z setek lub tysięcy połączonych ze sobą zdjęć wykonanych z tego samego miejsca. Oferujemy zdjęcia w najwyższej jakości na rynku – od Full HD nawet do 6K. Filmy timelapse to najlepsza forma rejestrowania wydarzeń, które trwają przez długi czas. Korzystamy z kamer do timelapse wyposażonych w dwa sensory Sony o łącznej rozdzielczości 32 Mpx. Gotowe filmy możemy wyeksportować w rozdzielczości do 6K.

Timelapse – pozostałe zastosowania

Gdzie można wykorzystać filmy timelapse oprócz budownictwa jako kronika budowy? Zakres zastosowań jest bardzo szeroki. Filmy poklatkowe wykonujemy w: realizacji z eventów, dokumentacji rozstawiania i stawiania różnych konstrukcji, tworzenia murali, w turystyce, w nagraniach przyrody i wielu innych  miejscach. Usługi timelapse dla przemysłu i budownictwa jednak sprawdzają się najlepiej.

Nagrania timelapse wykonujemy w całym kraju, głównie w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Białystok, Kraków.

Timelapse - cena

Cena za wykonanie filmów poklatkowych zależy od wielu czynników. Na cenę filmu timelpase składa się głównie: czas trwania projektu, czas trwania filmu – efektu końcowego, lokalizacja, dostęp do platformy online i kilku innych elementów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Droniq – każdy projekt wycenimy indywidualnie, za darmo bez zobowiązań.

Timelapse – dlaczego wybrać Droniq?

Wykorzystujemy najnowszy sprzęt na rynku dzięki czemu, oprócz filmu możemy zaoferować naszym klientom nigdzie indziej niedostępne opcje takie opcje jak:

* Zdjęcia w 6K w 220 °
* Dostęp online do kamery
* Szybkie tworzenie filmów z wybranych okresów
* Monitorowanie aktualnych timelapsów
* Udostępnianie filmów w mediach społecznościowych
* Kamera odporna jest na warunki atmosferyczne
* Kamera nie wymaga zewnętrznego zasilania

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy jeśli chcesz
zapytać nas o filmy timelapse.