Zamknij

Usługi dronem kontakt

Wyślij wiadomość aby otrzymać ofertę na usługę dronem, zamówić sprzęt lub zrealizować szkolenie.

 

Zadzwoń do nas, aby omówić szczegóły.

 

Wycena zlecenia jest i zawsze będzie darmowa.

 

Latamy na terenie całego kraju.

Jeżeli szukasz kontaktu do profesjonalnej firmy, która świadczy usługi dronem – dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz wynająć drona do swojej realizacji. Świadczymy usługi kompleksowo i opowiemy na Państwa zapotrzebowanie dotyczące pozyskania danych z powietrza w każdym rodzaju. Działamy na terenie całego kraju. 

W przypadku nagrań w promieniu 30 kilometrów od Warszawy nie pobieramy opłaty za dojazd.


Świadczymy usługi dronem na terenie całego kraju. Wykonywaliśmy loty niemal w każdej części kraju uzyskując pozwolenia na loty w najbardziej wymagających strefach (lotniska, poligony, parki narodowe, strefy TRA, czy EPD P21) co czyni nas rzetelnym partnerem do wykonywania zleceń przy użyciu dronów. 


W naszej pracy wykorzystujemy zawsze najnowsze drony, które są dostępne na cywilnym rynku co gwarantuje otrzymanie najlepszych jakościowo materiałów na rynku.


Świadczymy usługi za pomocą dronów w zakresie: filmowania i fotografii z powietrza, przeprowadzania inspekcji (w tym termowizyjnych)
tworzenia ortofotomap i modeli 3Drolnictwa precyzyjnego oraz pozostałych usług badawczo-rozwojowych oraz promocyjnych . We wszystkich tych aspektach posiadamy kilkuletnie doświadczenie, a nasi klienci są zadowoleni z jakości wykonywanych przez nas usług. 


Przekonaj się sam i skontaktuj się z nami. 


Nasi piloci już czekają na loty 🙂