Zamknij

Usługi dronem Warszawa kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać ofertę na wynajem drona. Napisz jakiej usługi z drona, gdzie i kiedy potrzebujesz.

Zwykle odpisujemy na wiadomości w przeciągu 2 godzin. Zadzwoń do nas, aby omówić zlecenie natychmiast.
Wycena zlecenia jest i zawsze będzie darmowa – pisz śmiało.

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Dane firmy:
DRONIQ Konrad Czarnecki
Lipowa 10
16-010 Wasilków
NIP: 9662029740

  Jeżeli szukasz kontaktu do profesjonalnej firmy, która świadczy usługi dronem – dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz wynająć drona do swojej realizacji. Świadczymy usługi kompleksowo i opowiemy na Państwa zapotrzebowanie dotyczące pozyskania danych z powietrza w każdym rodzaju. Działamy na terenie całego kraju. 

  W przypadku nagrań w promieniu 30 kilometrów od Warszawy nie pobieramy opłaty za dojazd.


  Świadczymy usługi dronem na terenie całego kraju. Wykonywaliśmy loty niemal w każdej części kraju uzyskując pozwolenia na loty w najbardziej wymagających strefach (lotniska, poligony, parki narodowe, strefy TRA, czy EPD P21) co czyni nas rzetelnym partnerem do wykonywania zleceń przy użyciu dronów. 


  W naszej pracy wykorzystujemy zawsze najnowsze drony, które są dostępne na cywilnym rynku co gwarantuje otrzymanie najlepszych jakościowo materiałów na rynku.


  Świadczymy usługi za pomocą dronów w zakresie: filmowania i fotografii z powietrza, przeprowadzania inspekcji (w tym termowizyjnych)
  tworzenia ortofotomap i modeli 3Drolnictwa precyzyjnego oraz pozostałych usług badawczo-rozwojowych oraz promocyjnych . We wszystkich tych aspektach posiadamy kilkuletnie doświadczenie, a nasi klienci są zadowoleni z jakości wykonywanych przez nas usług. 


  Przekonaj się sam i skontaktuj się z nami. 


  Nasi piloci już czekają na loty 🙂