Szkolenia UAVO

Szkolenie z wideofilmowania z powietrza. Techniki nalotu, montażu i obróbki materiału wideo. 
Szkolenie z obsługi drona rolniczego DJI Agras
Szkolenie z tworzenia Ortofotomap z drona 
Szkolenie z inspekcji termowizyjnych z drona.
Uprawnienia do wykonywania lotów w zasięgu wzroku – Szkolenie VLOS 5kg
Uprawnienia do wykonywania lotów poza zasięgiem wzroku – Szkolenie BVLOS 5kg
Szkolenie z tworzenia ortofotomap z drona + ortofotomapy w rolnictwie
Szkolenie z tworzenia Modeli 3D z drona

Jeśli chcesz zostać profesjonalnym operatorem drona musisz posiadać Świadectwo Kwalifikacji UAV. Takie uprawnienia pozwolą na komercyjne wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych w Polsce. 

Zyskaj nowe umiejętności pozwalające na wykonywanie zawodu XXI wieku.

Jako operator drona możesz pracować jako:
– Operator świadczący usługi foto/wideo
– Technik wykonujący inspekcje za pomocą bezzałogowców
– Twórca ortofotomap wymaganych przy wielu inwestycjach
– Instruktor prowadzący szkolenia UAV
– Pilot drona świadczący wysokozaawansowane usługi z powietrza.

Szkolenia UAV prowadzamy do uzyskania Świadectwa Kwalifikacji. W ramach szkolenia można uzyskać uprawniania VLOS, BVLOS, MR25 oraz uprawnienia Instruktorskie.

Szkolenie specjalistyczne na drona

 

Nasze specjalistyczne szkolenia nauczą się w pełni wykorzystywać możliwość bezzałogowych statków powietrznych. Na początek proponujemy szkolenie z wideofilmowania z powietrza. Filmowanie z drona jest standardowym wykorzystaniem BSP i nauczymy Cię jak ułatwiać sobie pracę, pokażemy prawidłowe techniki filmowania oraz jak obrabiać uzyskany materiał. Podzielimy sie wiedzą zdobytą na przestrzeni ostatnich kilku lat, gdzie pracowaliśmy przy licznych produkcjach czy planach filmowych. 

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników proponujemy szkolenia z tworzenia ortofotomap lub modeli 3D z powietrza. Takie umiejętności mogą zostać wykorzystane w szeroko pojętej branży budowlanej czy geodezyjnej i pozwalają na oferowanie nowych usług, które są jeszcze niszą w naszym kraju.  Szkolenie może obyć się zarówno dla kamer RGB jak i kamer multispektralnych wykorzystywanych w rolnictwie. Zapewniamy loty na naszym sprzęcie na czas szkolenia. 

W ramach szkolenia z termowizji przekażemy wiedzę dotyczącą wykorzystania dronów w akcjach poszukiwawczych oraz jak interpretować uzyskane wyniki. Szkolimy na ciężkim sprzęcie Matrice 200 + Zenmuse XT. 

Jako pierwsza firma w Polsce oferujemy szkolenie z wykorzystania drona do oprysków DJI Agras. Oprysk z drona to zupełnie nowa usługa, która w naszym kraju dopiero raczkuje ale widzimy coraz większe zainteresowanie tego typu usługami. Wyprzedź konkurencję i zapoznaj się z możliwościami jakie dają drony rolnicze. 

Formularz kontaktowy:

    Oświadczam, że zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego
    Polityka Prywatności