Zamknij

Oprysk z drona – Zamów prezentację i usługę

Praca na dużym otwartym terenie jest przyjemnością dzięki dronowi do oprysku Agras. Po odpowiednim przygotowaniu, gospodarstwo możne w znaczny sposób podnieść wydajność redukując ilość stosowanego nawozu lub innego środka dzięki dronom rolniczym.

Oprysk z drona
– Prezentacja usługi

Oprysk z drona możliwy jest jedynie przez najbardziej wyspecjalizowane osoby z branży UAVO. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne drony, które mogą być wykorzystywane w wielu branżach. Nasza najnowsza usługa polega na wykonywaniu oprysku z drona. Oprysk przeprowadzany z powietrza zaliczyć można do kategorii usług skierowanych dla rolnictwa ale jest to również nowoczesny sposób na dezynfekcję  i walkę z koronawirusem. Dron sprawdza się w dużych otwartych miejsach z których korzystają ludzie i które wymagają dezynfekcji nawet w celach zapobiegawczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i do kontaktu w celu wykonania prezentacji i zamówienia usługi oprysku z drona.

Gdzie można wykorzystać drona do oprysku?

Dron z możliwością oprysku został stworzony z myślą o przyspieszeniu pracy w rolnictwie i rozwoju w tej gałęzi gospodarki. Z uwagi na aktualnie panujący korona-kryzys, dla drona szybko znaleziono nowe zastosowanie jakim jest dezynfekcja z powietrza. W Chinach podczas ostatnich kilku miesięcy zdezynfekowano ponad 2000 wsi, wykorzystując do tego dziesiątki różnych dronów wykonując opryski dronem. W Afryce drony walczą z malarią rozpylając środek przeciwko komarom. Dron sprawdza się w odległych, trudno dostępnych miejsach gdzie mogą występować problemy związane z transportem innego ciężkiego sprzętu. W naszych realiach zastosowanie dla drona podczas dezynfekcji można znaleźć w: dezynfekcji karetek lub autobusów, dezynfekcja ulic z powietrza, dezynfekcja fabryk, parków i lejek. 

Jesteśmy zwolennikami automatyzacji, unowocześniania i ułatwiania pracy dlatego sądzimy, że zastosowanie dronów w rolnictwie precyzyjnym będzie miało coraz większe znaczenie. Oprysk z drona z pewnością jest przyszłością i kwestią czasu jest kiedy zobaczymy coraz więcej takich statków w powietrzu. Drony w rolnictwie – oprysk z powietrza to z pewnością jedno z najciekawszych zastosowań.

Doświadczenie w lataniu dronami

Posiadamy pełen komplet uprawnień, który jest potrzebny aby w pełni legalnie wykonywać tego typu usługi. Jako jedyna firma w Polsce opracowaliśmy prawidłową metodykę wykonywania lotów oraz posiadamy wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu oprysku z drona. Praca z dronami do oprysku, których waga osiąga blisko 25 kilogramów wymaga pełnego zaufania oraz doświadczenia operatora.  Zawsze dbamy o bezpieczeństwo lotu, stosujemy się do dobrych praktyk oraz określamy swoje możliwości przed rozpoczęciem współpracy. Długi staż w branży dronów pozwala nam na zaoferowanie usług najwyższej jakości. Wykonujemy opryski dronem na terenie całego kraju jeżeli lokalne przepisy prawa pozwalają na taki lot.
Wykonywaliśmy oprysk z drona na terenie Energylandii o czym pisały media w całym kraju. 

Jakie są parametry techniczne drona do oprysku?

Pytanie odnośnie specyfikacji technicznej powiązane jest z kolejnym, które dotyczy tego na ile wydajny jest ten nasz dron. Zbiornik w dronie do oprysku pomieści 10 litrów płynu, a w pełni zatankowany waży prawie 25 kilogramów. Podczas jednego 10 minutowego lotu dron jest w stanie opróżnić zbiornik 2 razy, oczywiście z jedną przerwą na tankowanie. Podczas pracy dron najczęściej lata na wysokości 3-5 metrów, a szerokość pryskanej powierzchni to ok. 4 metry (precyzyjniejsze dane są przez nas określane po zapoznaniu się z charakterem lotu).

Jaki obszar opryska dron?

Odpowiedź brzmi: To zależy. Czynniki wpływające na pokryty obszar to między innymi: wysokość i prędkość lotu, grubość stosowanej kropli, sposób lotu drona (automatyczny /manualny – przy tym doświadczenie operatora), warunki atmosferyczne czy ukształtowanie terenu. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia dokładnych wyliczeń. 

Prezentacja drona do oprysku

Zapraszamy do kontaktu z nami jeśli chcą Państwo umówić się na prezentację sprzętu. Prezentacje oprysku z drona oraz samego bezzałogowca wykonujemy zarówno w naszej siedzibie w Warszawie oraz wyjazdowo na terenie całego kraju. Dostosujemy się do Państwa potrzeb i pokażemy nasze możliwości w powietrzu.  

Ile kosztuje oprysk z drona?

To również zależy od specyfikacji wymaganego zastosowania. Najszybszym sposobem na otrzymanie darmowej wyceny jest kontakt z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Wykorzystaj oprysk z drona w swojej działalności. 

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy,
aby otrzymać ofertę na wynajem drona