Oprysk z drona – Prezentacja usługi

Oprysk z drona możliwy jest jedynie przez najbardziej wyspecjalizowane osoby z branży UAVO. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne drony, które mogą być wykorzystywane w wielu branżach. Nasza najnowsza usługa polega na wykonywaniu oprysku z drona. Oprysk przeprowadzany z powietrza zaliczyć można do kategorii usług skierowanych dla rolnictwa ale jest to również nowoczesny sposób na dezynfekcję  i walkę z koronawirusem. Dron sprawdza się w dużych otwartych miejsach z których korzystają ludzie i które wymagają dezynfekcji nawet w celach zapobiegawczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i do kontaktu w celu wykonania prezentacji i zamówienia usługi oprysku z drona.

Gdzie można wykorzystać drona do oprysku?

Dron z możliwością oprysku został stworzony z myślą o przyspieszeniu pracy w rolnictwie i rozwoju w tej gałęzi gospodarki. Z uwagi na aktualnie panujący korona-kryzys, dla drona szybko znaleziono nowe zastosowanie jakim jest dezynfekcja z powietrza. W Chinach podczas ostatnich kilku miesięcy zdezynfekowano ponad 2000 wsi, wykorzystując do tego dziesiątki różnych dronów wykonując opryski dronem. W Afryce drony walczą z malarią rozpylając środek przeciwko komarom. Dron sprawdza się w odległych, trudno dostępnych miejsach gdzie mogą występować problemy związane z transportem innego ciężkiego sprzętu. W naszych realiach zastosowanie dla drona podczas dezynfekcji można znaleźć w: dezynfekcji karetek lub autobusów, dezynfekcja ulic z powietrza, dezynfekcja fabryk, parków i lejek. 

Wracając do rolnictwa, praca na dużym otwartym terenie jest przyjemnością dzięki dronowi do oprysku Agras. Po odpowiednim przygotowaniu, gospodarstwo możne w znaczny sposób podnieść wydajność redukując ilość stosowanego nawozu lub innego środka dzięki dronom rolniczym. Jesteśmy zwolennikami automatyzacji, unowocześniania i ułatwiania pracy dlatego sądzimy, że zastosowanie dronów w rolnictwie precyzyjnym będzie miało coraz większe znaczenie. Oprysk z drona z pewnością jest przyszłością i kwestią czasu jest kiedy zobaczymy coraz więcej takich statków w powietrzu.

Doświadczenie w lataniu dronami 

Posiadamy pełen komplet uprawnień, który jest potrzebny aby w pełni legalnie wykonywać tego typu usługi. Jako jedyna firma w Polsce opracowaliśmy prawidłową metodykę wykonywania lotów oraz posiadamy wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu oprysku z drona. Praca z dronami do oprysku, których waga osiąga blisko 25 kilogramów wymaga pełnego zaufania oraz doświadczenia operatora.  Zawsze dbamy o bezpieczeństwo lotu, stosujemy się do dobrych praktyk oraz określamy swoje możliwości przed rozpoczęciem współpracy. Długi staż w branży dronów pozwala nam na zaoferowanie usług najwyższej jakości. Wykonujemy opryski dronem na terenie całego kraju jeżeli lokalne przepisy prawa pozwalają na taki lot.

Jakie są parametry techniczne drona do oprysku?

Pytanie odnośnie specyfikacji technicznej powiązane jest z kolejnym, które dotyczy tego na ile wydajny jest ten nasz dron. Zbiornik w dronie do oprysku pomieści 10 litrów płynu, a w pełni zatankowany waży prawie 25 kilogramów. Podczas jednego 10 minutowego lotu dron jest w stanie opróżnić zbiornik 2 razy, oczywiście z jedną przerwą na tankowanie. Podczas pracy dron najczęściej lata na wysokości 3-5 metrów, a szerokość pryskanej powierzchni to ok. 4 metry (precyzyjniejsze dane są przez nas określane po zapoznaniu się z charakterem lotu).

Jaki obszar opryska dron?

Odpowiedź brzmi: To zależy. Czynniki wpływające na pokryty obszar to między innymi: wysokość i prędkość lotu, grubość stosowanej kropli, sposób lotu drona (automatyczny /manualny – przy tym doświadczenie operatora), warunki atmosferyczne czy ukształtowanie terenu. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia dokładnych wyliczeń. 

Prezentacja drona do oprysku

Zapraszamy do kontaktu z nami jeśli chcą Państwo umówić się na prezentację sprzętu. Prezentacje oprysku z drona oraz samego bezzałogowca wykonujemy zarówno w naszej siedzibie w Warszawie oraz wyjazdowo na terenie całego kraju. Dostosujemy się do Państwa potrzeb i pokażemy nasze możliwości w powietrzu.  

Ile kosztuje oprysk z drona?

To również zależy od specyfikacji wymaganego zastosowania. Najszybszym sposobem na otrzymanie darmowej wyceny jest kontakt z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. Wykorzystaj oprysk z drona w swojej działalności. 

Opryskiwanie z drona – kontakt

Zadzwoń aby wynająć drona

668-423-647

Wyślij wiadomość