Zamknij
Konrad Czarnecki Droniq

Od ponad 6 lat wykorzystuję profesjonalne drony do świadczenia usług z powietrza. Ze mną zrealizujesz najprostsze i najbardziej nietypowe zadanie wymagające użycia dronów. Wykonam dla Ciebie profesjonalny film z powietrza, zdjęcia z drona, inspekcję techniczną, ortofotomapę czy model 3D dowolnego obiektu.

Jestem wieloletnim instruktorem UAV oraz autorem wielu specjalistycznych kursów dronowych, dzięki którym nabędziesz niezbędną wiedzę jako przyszły pilot drona. Posiadam uprawnienia instruktorskie na drony rolnicze DJI Agriculture oraz szkolenia z dronów przemysłowych Autel.

Relacja Agrobiznesu ze szkolenia dla Kieleckiego KOWRu z wykorzystania dronów w rolnictwie. Podczas dwudniowego szkolenia omówiliśmy zagadnienia teoretyczne oraz zaprezentowaliśmy możliwości dronów rolniczych w terenie (opryskiwanie i badania multispektralne).

Wypowiedź dla programu Wydarzenia w Polsacie. Rozmowa dotyczyła zagrożeń związanych z nieautoryzowanego wykorzystania dronów blisko infrastruktury krytycznej.

Krótka wypowiedź dla Panoramy w TVP2 w nawiązaniu do zestrzelonego drona podczas wykonywania inspekcji termowizyjnej z drona w Warszawie.

W programie Pytanie na Śniadanie opowiadałem o wykorzystaniu dronów w różnych dziedzinach oraz prognozach rozwoju tej branży w najbliższym czasie.

Wykorzystaliśmy drona opryskowego DJI Agras do przeprowadzenia dezynfekcji z powietrza Enegrylandii w 2020 roku. Była to pierwsza tego typu operacja wykonana w Europie. Na jej podstawie opracowaliśmy metodologię wykonywania lotów przy zabiegach dezynfekujących z powietrza.

Relacja Agrobiznesu z targów gdzie przedstawiałem drony rolnicze DJI. Udzieliłem krótkiego wywiadu związanego z możliwościami  jakie dają drony opryskowe oraz multispektralne.

Sesja zdjęciowa dla projektu KP DRONE. Wykorzystujemy drony z termowizją do wykonywania inspekcji  farm fotowoltaicznych wraz z opracowaniem raportu.

Certyfikat Instruktorski DJI Agriculture. Ograniczony do kilku sztuk w Polsce, certyfikat poświadczający umiejętności trenerskie związanez dronami rolniczymi DJI Agras (oprysk) i Mavic 3 Multispectral (mapowanie). Pozwala na przeprowadzanie szkoleń zgodnie z najwyższymi normami DJI.

Certyfikat Instruktorski Autel Robotics dla dronów Autel Dragonfish – jedne z najbardziej zaawansowanych bezzałogowców typu VTOL na rynku.

Certyfikat ukończenia szkolenia u producenta dronów przemysłowych Autel Robotics.

Potwierdzenie uprawnień NSTS, STS oraz INS z wydawanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Wykonujemy zdjęcia i filmy z powietrza do filmów telewizyjnych i marketingowych, transmisję na żywo do telewizji oraz na telebimy, ortofotomapy obiektów liniowych, modele 3D budynków, ortofotoobrazy elewacji, inspekcje termowizyjne farm fotowoltaicznych i sieci ciepłowniczych czy inspekcję turbin wiatrowych. Dokumentujemy postępy prac budowlanych z ziemi (filmy timelapse) i powietrza wspierając się technologią AI. Wykonywaliśmy prezentację najnowszych bezzałogowców dla wielu instytucji rządowych i szkoliliśmy przyszłych pilotów oraz funkcjonariuszy służb mundurowych. Jako jedni z pierwszych szkoliliśmy z wykorzystania dronów opryskowych. Oprócz tego wykonaliśmy szereg usług związanych z dronami, które nie są jednoznacznie sklasyfikowane.

Zadzwoń lub napisz

Czekamy na Twoje zapytanie. Porozmawiajmy o dronach!