Zamknij

Usługi dronem

Usługi dronami obejmują coraz to większy zakres działań, który możemy zaoferować naszym klientom.

Przedstawiamy opis naszych możliwości w zakresie usług wykonywanych dronami. Możliwości wykorzystania dronów stale rosną i aktualnie można wyróżnić kilkanaście dziedzin lub gałęzi przemysłu gdzie można z powodzeniem wykorzystywać drony. Dzięki świadczeniu usług z wykorzystaniem dronów liczne branże oszczędzają otrzymując dużą ilość niedostępnych wcześniej informacji, przyspieszają pracę lub po prostu otrzymują ujęcia z powietrza. Jako specjaliści pracowaliśmy przy wielu projektach dla niezliczonej ilości firm i instytucji, a zebrane doświadczenie możemy zaproponować Państwu w formie najwyższej jakości usług.

Zdjęcia z drona

Doskonałej jakości zdjęcia z powietrza to nasz znak rozpoznawczy. Zdjęcia lotnicze pozwalają na zobaczenie otoczenia z innej perspektywy.

Inspekcje z drona

Bez problemu docieramy tam gdzie wysłanie człowieka jest niebezpieczne i kosztowne. Przyspieszamy inspekcje techniczne oraz ograniczamy koszty ich wykonania.

Ortofotomapy

Precyzja niedostępna z ziemi z sukcesami wykorzystywana przez nowoczesne przedsiębiorstwa z branży budowlanej i geodezyjnej.

Modele 3D

Za pomocą dronów wykonujemy modele 3D różnych obiektów. Pozwala to na nowoczesną prezentację inwestycji oraz pomaga w pracach budowlanych.

Rolnictwo precyzyjne

Wykonujemy pomiary strat na polach, dostarczamy informacji na temat stanu roślin. Drony sprawdzają się również w nowoczesnym rolnictwie.

Pilot drona z dronem w tle

Szkolenia UAVO

Zrób szkolenie i zostań operatorem drona. Uzyskaj świadectwo kwalifikacji UAVO. Szkolenia w całym kraju.

Wynajem drona z pilotem

W większości przypadków nasi klienci chcą wynająć drona wraz z operatorem. Aby legalnie wykonywać loty, operator musi posiadać uprawnienia nadane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.  Posiadamy praktycznie najszersze możliwe uprawnienia dlatego też, możemy wykonywać operacje lotnicze w bardzo szerokim zakresie. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz wynająć drona z pilotem. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy film, przeprowadzimy inspekcję lub wykonamy inne zadanie z powietrza.

Wynajem drona cenik

Przedstawiamy cennik usługi wynajmu drona w naszej firmie. Podane w ofercie ceny są orientacyjnymi za wynajęcie drona. Wynajęcie możliwe jest zarówno z jak i bez operatora.
Dokładna wycena wynajmu drona możliwa jest po omówieniu szczegółów zlecenia. Zapraszamy do kontaktu aby wykonać darmową wycenę zlecenia i określić jaki jest koszt wynajęcia drona w Warszawie i na terenie całego kraju. Działamy legalnie, wystawiamy faktury i jesteśmy profesjonalnymi i doświadczonymi operatorami UAV.

MATRICE 300 RTK

DJI-Matrice-300-RTK-3-ladunki

Kamery z zoomem i termowizyjne
Dowolne akcesoria
Precyzja dzięki RTK

DJI MATRICE 30T

Dron Droniq - Matrice 30T

Inspekcje termowizyjne
Poszukiwania i inspekcje RGB
Zarządzanie misjami

DJI PHANTOM 4 RTK

Ortofotomapy i modele 3D
Zdjęcia i filmy w 4K
Stacja D-RTK2

DJI MAVIC 3

Zdjęcia i filmy w 5.2K
Opcja Cine ProRes
Filmy i zdjęcia z powietrza

Profesjonalne usługi z wykorzystaniem dronów

Świadczone na terenie miasta Warszawa usługi dronem są dedykowane Klientom indywidualnym, małym firmom oraz dużym przedsiębiorstwom. Realizujemy zadania dla różnych branż i sukcesywnie rozbudowujemy dostępne pakiety. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Najwyższej jakości usługi dronem (Warszawa i okolice)

Jakie usługi dronem na terenie miasta Warszawa i okolic możemy Ci zaproponować? Jedną z najpopularniejszych usług z naszej oferty jest fotografia i filmowanie z powietrza. Chętnie nagrywamy niepowtarzalne filmy promocyjne, interesujące relacje z wydarzeń branżowych oraz emocjonujące transmisje na żywo, np. podczas imprez plenerowych. Pomagamy efektownie utrwalać najważniejsze chwile w życiu, tworząc wzruszające materiały filmowe z powietrza czy piękne i wywołujące niesamowite wrażenia zdjęcia z podniebnej perspektywy. Zajmujemy się również wykonywaniem inspekcji z drona, a także tworzeniem ortofotomap i modeli 3D.

Rolnictwo precyzyjne i wynajem dronów bez operatora

Nasze usługi dronem (Warszawa i okolice) są także odpowiedzią na wyzwania nowoczesnego rolnictwa. Potencjał naszych najlepszych dronów marki DJI jest wykorzystywany w rolnictwie precyzyjnym np. w celu dokonywania pomiarów czy monitoringu upraw. Wśród świadczonych przez nas usług dużą popularnością cieszy się też wynajem sprzętu bez operatora. Jeśli potrzebujesz nowoczesnego drona do realizacji własnych projektów, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci najlepszy sprzęt oraz podpowiemy, jak z niego korzystać. Niezależnie od tego, na jaką usługę się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że wykonamy ją kompleksowo, profesjonalnie i sprawnie.

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać ofertę na dowolną usługę z drona.