Usługi dronem

Usługi dronami obejmują coraz to większy zakres działań, który możemy zaoferować naszym klientom.

Przedstawiamy opis naszych możliwości w zakresie usług wykonywanych dronami. Możliwości wykorzystania dronów stale rosną i aktualnie można wyróżnić kilkanaście dziedzin lub gałęzi przemysłu gdzie można z powodzeniem wykorzystywać drony. Dzięki świadczeniu usług z wykorzystaniem dronów liczne branże oszczędzają otrzymując dużą ilość niedostępnych wcześniej informacji, przyspieszają pracę lub po prostu otrzymują ujęcia z powietrza.

Jako specjaliści pracowaliśmy przy wielu projektach dla niezliczonej ilości firm i instytucji, a zebrane doświadczenie możemy zaproponować Państwu w formie najwyższej jakości usług.
Klikając w interesujący nagłówek zostaniecie Państwo przeniesieni do szczegowo opisanej usługi dronami, którą wykonamy.

Usługi dronami - filmowanie i zdjęcia

Wykonujemy filmy oraz zdjęcia z powietrza w okolicy Warszawy i na terenie całego kraju.

Do filmowania z drona wykorzystujemy aż 4 różne modele bezzałogowych statków powietrznych co sprawia, że możemy dostosować się do każdego klienta i rodzaju zlecenia. Wykonujemy transmisje na żywo, relacje z imprez, tworzymy piękne filmy promocyjne, płynne ujęcia do kina i reklam. Nasze nagrania są wykorzystywane w telewizji, wielu programach filmach marketingowych czy teledyskach. 

Za pomocą nowoczesnych dronów oraz wysokiej jakości kamer, jesteśmy w stanie wykonywać inspekcje z powietrza w trudnodostępnych miejsach. Dokładność, powtarzalność oraz wypracowane techniki pracy pozwalają na skuteczne przeprowadzanie inspekcji z drona w naszym wykonaniu. Wieloletnie doświadczenie pomaga w lotach w trudnych warunkach na dużych wysokościach. 

Inspekcje z powietrza
Usługi dronami - ortofotomapa

Wykonanie ortofotomapy z drona należy zlecić profesjonalistom jeśli chcemy uzyskać odpowiedni rezultat. To właśnie zadanie dla nas. Nasi eksperci mają doświadczenie zarówno w geodezji jak i obsłudze UAV co daje pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się zarówno pozyskaniem materiału jak i jego dalszą edycją celem tworzenia ortofotomap z powietrza.

Techniczna specyfikacja oraz brażowy język jest dla nas chlebem powszednim i z sukcesem tworzymy ortofotomapy z dronów i innych bezzałogowych statków powietrznych. Usługi dronami świadczymy dla wielu branż przemysłowych. 

Tworzymy modele 3D obiektów oraz wybranych terenów. Wykorzystanie modeli 3D znajduje coraz szersze zastosowanie w geodezji, architekturze, pracach archeologicznych oraz marketingu. Modele 3D wykonane z drona pozwalają na dotarcie do trudnodostępnych terenów i zapisanie ich do łatwo przystępnej formy. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu wykonane modele 3D można prezentować w formie filmu lub wykonywać swobodnego przybliżania i oddalania widoku. 

Usługi dronami - Rolnictwo Precyzyjne

Drony wykorzystujemy również w nowoczesnym rolnictwie. Dane, które dostarczamy pozwalają na sprawne ocenienie szkód, analizę stanu upraw czy opracowanie dalszych działań. To wszystko przekłada się na oszczędności czasu i pieniędzy naszych klientów.

Rolnictwo precyzyjne to zastosowanie m.in. dronów do swojej pracy. Pierwsi rolnicy już odkryli zalety wykorzystania bezzałogowców i coraz częściej pytają nas o usługi związane z ich działalnością.

Usługi dronami to również rental. Jeśli potrzebujesz drona na wynajęcie bez operatora to skontaktuj się z nami. Jeżeli nie będziemy wykonywać aktualnie lotów to możemy wynająć drona na doby.

Takie rozwiązanie to dobry sposób na wykonanie zlecenia bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt latający. W ofercie mamy zarówno produkty półprofesjonalne jak i te przeznaczone do zastosowań przemysłowych.

Usługi dronami - wynajem dronów

Profesjonalne usługi z wykorzystaniem dronów

Świadczone na terenie miasta Warszawa usługi dronem są dedykowane Klientom indywidualnym, małym firmom oraz dużym przedsiębiorstwom. Realizujemy zadania dla różnych branż i sukcesywnie rozbudowujemy dostępne pakiety. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Najwyższej jakości usługi dronem (Warszawa i okolice)

Jakie usługi dronem na terenie miasta Warszawa i okolic możemy Ci zaproponować? Jedną z najpopularniejszych usług z naszej oferty jest fotografia i filmowanie z powietrza. Chętnie nagrywamy niepowtarzalne filmy promocyjne, interesujące relacje z wydarzeń branżowych oraz emocjonujące transmisje na żywo, np. podczas imprez plenerowych. Pomagamy efektownie utrwalać najważniejsze chwile w życiu, tworząc wzruszające materiały filmowe z powietrza czy piękne i wywołujące niesamowite wrażenia zdjęcia z podniebnej perspektywy. Zajmujemy się również wykonywaniem inspekcji z drona, a także tworzeniem ortofotomap i modeli 3D.

Rolnictwo precyzyjne i wynajem dronów bez operatora

Nasze usługi dronem (Warszawa i okolice) są także odpowiedzią na wyzwania nowoczesnego rolnictwa. Potencjał naszych najlepszych dronów marki DJI jest wykorzystywany w rolnictwie precyzyjnym np. w celu dokonywania pomiarów czy monitoringu upraw. Wśród świadczonych przez nas usług dużą popularnością cieszy się też wynajem sprzętu bez operatora. Jeśli potrzebujesz nowoczesnego drona do realizacji własnych projektów, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci najlepszy sprzęt oraz podpowiemy, jak z niego korzystać. Niezależnie od tego, na jaką usługę się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że wykonamy ją kompleksowo, profesjonalnie i sprawnie.

Wyślij wiadomość

Zadzwoń do nas:

668-423-647