Cennik

Wynajem drona z operatorem cennik

Na całkowity koszt wynajęcia drona składa się kilka elementów. Każde zlecenie staramy się wyceniać indywidualnie i dawać z siebie maksimum podczas nagrań.

Największe znaczenie dla ceny ma oczywiście rodzaj używanego sprzętu, czas nagrań, opcjonalny montaż oraz odległość od naszego miejsca wyjazdowego – Warszawy. W DroniQ.pl główną siedzibę mamy właśnie w tym mieście i najczęściej realizujemy zlecenia na terenie województwa mazowieckiego.

Zawsze staramy się odpowiednio dopasować sprzęt do klienta tak aby otrzymał nagrania w oczekiwanej jakości w optymalnej cenie.

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik za usługi dronem. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie po analizie potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu aby umówić wszystkie szczegóły:

Wynajęcie drona kontakt
Usługi dronem – kontakt

Usługi dronem  Phantom 4 Cennik
Filmowanie z drona Phantom 4 Cennik

Świadcząc usługi dronem Inspire 2 (oraz Matrice 210) mamy możliwość wykonywania lotów przez dwóch operatorów.
Daje to pewność co do bezpieczeństwa wykonywania lotów oraz daje gwarancję stworzenia niesamowitych ujęć, które nie są możliwe do wykonania przez jednego operatora dronem klasy Phantom. Do dyspozycji mamy kilka różnych obiektywów, które wykorzystujemy z kamerą X5S.
W przypadku lotów dronem Inspire 2 filmujemy maksymalnie w rozdzielczości 5.2K w ProRes lub CinemaDNG bez dopłat. Nagrane w tej rozdzielczości materiały zgrywamy na dyski zewnętrzne klientów.

Usługi dronem Inspire 2 Cennik
Filmowanie z drona Inspire 2 Cennik

W przypadku wykorzystania drona Matrice 210 RTK podane ceny podają szacunkowy koszt godziny pracy operatora. Mnogość kamer (termowizyjna, światła dziennego, 30-krotny zoom optyczny, kamera NDVI) sprawia, że usługi tym sprzętem zawsze wyceniamy indywidualnie.

Ceny za usługi dronem Matrice 210 RTK
Usługi dronem Matrice 210 – Cennik