Zamknij

Wynajem drona cennik

Poniżej przedstawiamy aktualny cennik wynajęcia drona na terenie Warszawy i całego kraju. Cennik obejmuje wynajęcie drona wraz z licencjonowanym operatorem, cenę filmowania z drona, tworzenie filmów z drona czy cennik zdjęć z drona.
Zaprezentowane ceny są orientacyjne lecz zostały stworzone na podstawie poprzednio wykonanych przez nas zleceń.
W wypadku zleceń wykonywanych w promieniu 30km od Warszawy nie doliczamy kosztów logistycznych. 

Szczegółowy cennik wynajęcia drona

Poniżej prezentujemy bardziej szczegółowy cennik wynajęcia drona.

Koszt wynajęcia drona wraz z operatorem zaczyna się od 399 zł netto/brutto. W tej cenie możemy wykonać zlecenie na terenie Warszawy , które wymaga dostarczenia około 20 zdjęć lub około 20 minut materiału wideo. W przypadku mniejszych realizacji jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o wycenę, a więc zapraszamy do kontaktu. Podane ceny są orientacyjnymi cenami netto/brutto (VAT 0%).

Mavic 2 Pro

Jakość 4K, Zdjęcia 20 Mpix

 

od 399/

 • Wynajem już od – 399zł
 • Godzina nagrań – 599zł
 • Pół dnia zdjęciowego – 899zł
 • Dzień zdjęciowy – 1399zł

Inspire 2 RAW + X5S

Jakość 5.2K ProRes, CinemaDNG

 

od 699/

 • Wynajem już od – 699zł
 • Godzina nagrań – 899zł
 • Pół dnia zdjęciowego – 1599zł
 • Dzień zdjęciowy – 2299zł

Matrice 300 RTK

Inspekcje, Termowizja,

od 1499/
 • Inspekcje RGB – 1999zł
 • Inspekcje Termowizyjne –2299zł
 • SAR / Poszukiwania – 1999zł
 • Ortofotomapy P1 – 2499zł
 • Lidar L1 – od 5499zł

Filmowanie dronem w Warszawie – aktualny cennik

Na całkowity koszt usług z zakresu filmowania dronem w Warszawie, gdzie głównie działamy, ma wpływ wiele czynników, które omawiamy wspólnie z klientem.

W czasie wykonywania wyceny usługi filmowania z drona musimy uwzględnić między innymi:

Rodzaj drona; Mavic 2 Pro 4K / Phantom 4 Pro 4K/ Inspire 2 5.2K / Matrice 210 RTK

Rodzaj usługi; zdjęcia lub filmy, ortofotomapy, inspekcje, modele 3D 

* Ilość lotów; jeden lot, godzina lotów, pół dnia lub cały dzień zdjęciowy

Termin wykonania usługi; Loty na już lub dokładny termin nagrań

Lokalizacja nagrań; Dodatkowe koszty logistyczne (dojazd, nocleg)

Usługi dodatkowe; montaż, obróbka, udostępnienie danych.


Oczywiście jesteśmy w stanie wykonywać usługi z drona na terenie całego kraju nie tylko w Warszawie i okolicach. Skontakuj się z nami aby uzyskać dokładną, darmową oraz szybką wycenę zlecenia filmowania lub zdjęć z drona.  Z przyjemnością wykonamy kosztorys uwzględniając wszystkie parametry.
Podczas wykonywania zleceń zawsze staramy się dawać z siebie maksimum tak aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni. 


Cennik usług dronem – filmowanie i fotografowanie z powietrza

Nagrywanie dronem – jaka jest cena za taką usługę? Surowy materiał wideo  trwający do 20 minut lub zestaw około 20 zdjęć pozyskany z jednej lokalizacji możemy dostarczyć w cenie od 349zł. Koszt zwieksza się gdy zwiększamy czas potrzebny na uzyskanie nagrań, jakość sprzętu oraz ilość lokalizacji. Godzina lotu z dwoma nalotami to koszt minimum 599zł. Dzień zdjęciowy gdzie tworzymy filmy z drona to cena minimum 1200zł.


Nagrywanie dronem cena

Do naszej dyspozycji mamy kilka rodzajów dronów i to którego użyjemy do nagrań (czyli jaką jakość wideo otrzymamy) będzie miało wpływ na ostateczną cenę i koszt nagrań dronem. 


Film z drona cena

Oprócz pozyskiwania materiałów potrzebnych do stworzenia filmu z drona oferujemy również usługę stworzenia całego filmu z drona czyli pozyskanie materiału oraz montaż. Jaka jest cena za film z drona? Zmontowany film, który trwa około minuty wykonujemy w cenie 1000zł. Więcej szczegółów na temat tej usługi można przeczytać w naszym wpisie dotyczącym filmów reklamowych z drona.


Bezpłatna wycena zlecenia

Przygotowanie dokładnego kosztorysu dotyczącego filmowania dronem (Warszawa i okolice) oraz innych usług z wykorzystaniem dronów jest zawsze darmowe. Zapraszamy do kontaktu lub wypełnienia formularza abyśmy mogli rzetelnie wycenić Państwa zlecenie. Po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami zlecenia wykonamy je profesjonalnie oraz z największą dbałością o szczegóły.
Zapraszamy do kontaktu aby umówić wszystkie szczegóły.


Wynajem drona do filmowania Phantom cennik

Najczęściej wykorzystywanym modelem drona jest DJI Phantom 4 Pro.
To rewelacyjne narzędzie zapewnia doskonałą jakość 4K i gwarantuje stabilne ujęcia dzięki 3-osiowemu gimbalowi. Długi czas lotu pozwala na tworzenie ujęć bez konieczności częstej zmiany baterii.
Tego drona wykorzystujemy do tworzenia filmów promocyjnych, relacji z eventów, kręcenia wesel z drona lub do wykonywania zdjęć z powietrza.
Produkt ten cechuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.
Zlecenia wymagające np. 20-30 zdjęć lub około 20 minut wideo to zwykle koszt około 399zł netto.
Godzina nagrań z wykorzystania drona klasy Phantom będzie kosztowała około 599zł.
Pół dnia zdjęciowego (ok. 4h na planie) zwykle kosztuje około 849zł.
Cały dzień zdjęciowy (do 8h na miejscu) to koszt ok. 1199zł.


Wynajem drona do Inspire 2 cennik

Świadcząc usługi dronem Inspire 2 mamy możliwość wykonywania lotów przez dwóch operatorów.
Daje to pewność co do bezpieczeństwa wykonywania lotów oraz daje gwarancję stworzenia niesamowitych ujęć, które nie są możliwe do wykonania przez jednego operatora dronem klasy Phantom. Do dyspozycji mamy kilka różnych obiektywów, które wykorzystujemy z kamerą Zenmuse X5S oraz X7.
W przypadku lotów dronem Inspire 2 filmujemy maksymalnie w rozdzielczości 5.2K w ProRes lub CinemaDNG bez dopłat. Nagrane w tej rozdzielczości materiały zgrywamy na dyski zewnętrzne klientów.
Zlecenia wymagające np. 20-30 zdjęć lub około 20 minut wideo to zwykle koszt około 499zł netto.
Godzina nagrań z wykorzystaniem drona DJI Inspire 2 będzie kosztowała około 699zł.
Pół dnia zdjęciowego (ok. 4h na planie) zwykle kosztuje około 1199zł.
Cały dzień zdjęciowy (do 8h na miejscu) to koszt ok. 1999zł.
Drugi operator jest oferowany jako dodatkowa opcja i podlega dodatkowej opłacie. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładnej wyceny.


Wynajem drona DJI Matrice 210 RTK

W przypadku wykorzystania drona Matrice 210 RTK podane ceny podają szacunkowy koszt godziny pracy operatora. Mnogość kamer (termowizyjna, światła dziennego, 30-krotny zoom optyczny, kamera NDVI) sprawia, że usługi tym sprzętem zawsze wyceniamy indywidualnie. Tego drona wykorzystujemy do wykonywania inspekcji np. turbin wiatrowych, badań termowizyjnych czy przy zastosowaniu w rolnictwie precyzyjnym z kamerami NDVI. Oprócz tego dron Matrice 210 znajduje swoje zastosowanie w szeroko pojętej geodezji czy poszukiwaniach dzięki kamerze z 30-krotnym zoomem optycznym.
Koszt wynajęcia drona Matrice 210 RTK wraz z operatorem wynosi od 1499zł.


Wynajem drona DJI Matrice 600 Pro

Drona Matrice 600 Pro wykorzystujemy do tworzenia profesjonalnych kinowych ujęć w najwyższej możliwej jakości. Dron wyposażony w gimbal Ronin-MX pozwala na podłączenie aparatów Sony np. A7R oraz kamer Alexa Mini lub RED.
Dron obsługiwany jest zawsze przez 2 operatorów, a cennik wynajęcia drona zależy czasu pracy, kamer oraz innych warunków. Godzina pracy Matrice 600 Pro może kosztować 1199zł, a może być to i 5000zł.

Wynajem drona w Warszawie kontakt
Pozostałe usługi z drona cennik

Oferta dodatkowa

 

od 150/
 • Konsulting w sprawie dronów – od 150zł/h

 • SAR – Poszukiwania i ratownictwo z drona – od 499zł

 • Tworzenie ortofotomap – od 1499zł

 • Rolnictwo Precyzyjne – od 1499zł

Cennik wynajmu dronów

Filmowanie dronem w Warszawie to jedna z najpopularniejszych usług. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby proponowane ceny dotyczące wynajmu dronów były naprawdę atrakcyjne. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.


Bezpłatna wycena i profesjonalna współpraca

Przygotowana przez nas wycena jest zupełnie bezpłatna. Nie ponosisz więc żadnych dodatkowych opłat związanych z przygotowywaniem kosztorysu. Po akceptacji wszystkich warunków współpracy oraz ustaleniu szczegółów dotyczących realizacji projektu zajmiemy się wykonywaniem powierzonego nam zadania w profesjonalny i rzetelny sposób. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, w pełni satysfakcjonujące rezultaty oraz atrakcyjne ceny.

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy, aby otrzymać ofertę na wynajem drona