Zamknij

Wynajem drona cennik

Poniżej przedstawiamy aktualny (2024) cennik wynajęcia drona na terenie Warszawy oraz całego kraju.

 

Poniższy cennik wynajęcia drona obejmuje: wybrany sprzęt z obsługą licencjonowanego pilota + wykonanie usługi takiej jak na przykład nagrania filmów i zdjęć z drona czy wykonanie inspekcji.

 

Usługi na terenie Warszawy i Białegostoku wykonywane są bez kosztów dojazdu.

 

Usługi nie zawierają kosztów logistycznych związanych z realizacją usług poza Warszawą i Białymstokiem.

 

Zapewniamy, że pilot drona zawsze posiada odpowiednie uprawnienia (NSTS-06, STS-01), ubezpieczenie OC oraz odpowiedzialny jest za ewentualne uzyskanie zgód na loty bez dodatkowych kosztów. Pilot zawsze ponosi 100% odpowiedzialności za wykonywane loty.

 

Zaprezentowany cennik powstał na podstawie najczęściej zamawianych przez klientów usług, a końcową cenę ustalamy według indywidualnych potrzeb zamawiających.

 

Podane ceny są cenami netto PLN – Wystawiamy pełne faktury VAT 23%.

Naucz się w pełni wykorzystywać drony do świadczenia nowego rodzaju usług.

Oferujemy szeroki katalog szkoleń specjalistycznych oraz kursów online.

Szkolenie specjalistyczne na drona – Termowizja farm fotowoltaicznych

Szkolenie z inspekcji termowizyjnych na farmach fotowoltaicznych trwa 1 dzień (8 godzin) i składa się z części teoretycznej i praktycznej – lotów na farmie fotowoltaicznej. Szkolenie pozwala na nabycie umiejętności z zakresu wykonywania inspekcji dronem termowizyjnym paneli fotowoltaicznych na farmach fotowoltaicznych (+1 MW). Jeśli wykonujesz inspekcje na mniejszych obiektach przejdź do szkolenia – Termowizja z drona małych instalacji PV.

 

Skrócony program szkolenia:

  1. Dzień 1 (8:00-12:00).
    Teoria związana z termowizją. Omówienie sprzętu oraz norm związanych z inspekcjami paneli fotowoltaicznych.
    Warsztaty praktyczne: Analiza w  DJI Thermal Studio i generowanie raportów z inspekcji.
  2. Dzień 1 (13:00 – 16:00) Loty dronem na farmie fotowoltaicznej 1MW.

Termowizja z Drona – Farmy Fotowoltaiczne

Naucz się jak wykorzystywać Twojego drona z termowizją do wykonywania inspekcji termowizyjnych paneli fotowoltaicznych na farmach fotowoltaicznych.

 

Jedyne w Polsce szkolenie z lotami na farmie fotowoltaicznej.

 

 

Najbliższy termin: 10.05.2024 | 11.05.2024 | 12.05.2024

Warszawa – 1 dzień w zależności od pogody

 

Koszt: 3400 zł brutto (VAT 23%)

Szczegółowy cennik wynajęcia drona

Poniżej prezentujemy bardziej szczegółowy cennik wynajęcia drona.

Koszt wynajęcia drona wraz z operatorem zaczyna się od 500zł netto. W tej cenie możemy wykonać zlecenie na terenie Warszawy, które wymaga dostarczenia około 30 zdjęć lub około 20 minut materiału wideo. W przypadku mniejszych realizacji jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o wycenę, a więc zapraszamy do kontaktu. Podane ceny są orientacyjnymi cenami netto (VAT 23%).

Filmowanie dronem w Warszawie – aktualny cennik

Na całkowity koszt usług z zakresu filmowania dronem w Warszawie, gdzie głównie działamy, ma wpływ wiele czynników, które omawiamy wspólnie z klientem.

W czasie wykonywania wyceny usługi filmowania z drona musimy uwzględnić między innymi:

Rodzaj drona; Mavic 3  (Foto/Wideo) / Phantom 4 Pro lub RTK (Geodezja)/ Matrice 30T (Termowizja)/ Mavic 2 Enterprise Advanced  (Termowizja)

Rodzaj usługi; zdjęcia lub filmy, ortofotomapy, inspekcje, modele 3D , inspekcje termowizyjne,

* Ilość lotów; jeden lot, godzina lotów, pół dnia lub cały dzień zdjęciowy

Termin wykonania usługi; Loty na już lub dokładny termin nagrań

Lokalizacja nagrań; Dodatkowe koszty logistyczne (dojazd, nocleg)

Usługi dodatkowe; montaż, obróbka, udostępnienie danych.

Oczywiście jesteśmy w stanie wykonywać usługi z drona na terenie całego kraju nie tylko w Warszawie i okolicach. Skontaktuj się z nami aby uzyskać dokładną, darmową oraz szybką wycenę zlecenia filmowania lub zdjęć z drona.  Z przyjemnością wykonamy kosztorys uwzględniając wszystkie parametry.
Podczas wykonywania zleceń zawsze staramy się dawać z siebie maksimum tak aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni. 

Cennik usług dronem – filmowanie i fotografowanie z powietrza

Nagrywanie dronem – jaka jest cena za taką usługę? Surowy materiał wideo trwający do 20 minut lub zestaw około 30 zdjęć pozyskany z jednej lokalizacji dostarczamy w cenie od 500 zł. Koszt zwiększa się gdy zwiększamy czas potrzebny na uzyskanie nagrań, jakość sprzętu oraz ilość lokalizacji. Godzina lotu z dwoma nalotami to koszt minimum 600zł. Dzień zdjęciowy pilota drona filmowego gdzie zbieramy materiały do filmu z drona wynosi 1800zł. Dostarczamy dowolną ilość filmów z lotu ptaka, które uda nam się nagrać w ciągu dnia.

Nagrywanie dronem cena

Do naszej dyspozycji mamy kilka rodzajów dronów i to którego użyjemy do nagrań (czyli jaką jakość wideo otrzymamy) będzie miało wpływ na ostateczną cenę i koszt nagrań dronem. 

Film z drona cena

Oprócz pozyskiwania materiałów potrzebnych do stworzenia filmu z drona oferujemy również usługę stworzenia całego filmu z drona czyli pozyskanie materiału oraz montaż. Jaka jest cena za film z drona? Zmontowany film z drona nagrany w jednej lokalizacji, który trwa do minuty wykonujemy w cenie 1000zł. Więcej szczegółów na temat tej usługi można przeczytać w naszym wpisie dotyczącym filmów reklamowych z drona.

Bezpłatna wycena zlecenia

Przygotowanie dokładnego kosztorysu dotyczącego filmowania dronem (Warszawa i okolice) oraz innych usług z wykorzystaniem dronów jest zawsze darmowe. Zapraszamy do kontaktu lub wypełnienia formularza abyśmy mogli rzetelnie wycenić Państwa zlecenie. Po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami zlecenia wykonamy je profesjonalnie oraz z największą dbałością o szczegóły.
Zapraszamy do kontaktu aby umówić wszystkie szczegóły.

Wynajem drona do filmowania DJI Mavic 3 cennik

Najczęściej wykorzystywanym modelem drona jest DJI Mavic 3.
To rewelacyjne narzędzie zapewnia doskonałą jakość 5K i gwarantuje stabilne ujęcia dzięki 3-osiowemu gimbalowi. Długi czas lotu pozwala na tworzenie ujęć bez konieczności częstej zmiany baterii.
Tego drona wykorzystujemy do tworzenia filmów promocyjnych, relacji z eventów, kręcenia wesel z drona lub do wykonywania zdjęć z powietrza.
Produkt ten cechuje się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.
Zlecenia wymagające np. 20-30 zdjęć lub około 20 minut wideo to zwykle koszt około 500zł netto.
Godzina nagrań z wykorzystania drona klasy Mavic 3 będzie kosztowała około 600zł.
Pół dnia zdjęciowego (ok. 4h na planie) zwykle kosztuje około 1000 zł.
Cały dzień zdjęciowy (do 8h na miejscu) to koszt ok. 1800zł.

Wynajem drona do Inspire 2 cennik

Świadcząc usługi dronem Inspire 2 mamy możliwość wykonywania lotów przez dwóch operatorów.
Daje to pewność co do bezpieczeństwa wykonywania lotów oraz daje gwarancję stworzenia niesamowitych ujęć, które nie są możliwe do wykonania przez jednego operatora dronem klasy Phantom. Do dyspozycji mamy kilka różnych obiektywów, które wykorzystujemy z kamerą Zenmuse X5S oraz X7.
W przypadku lotów dronem Inspire 2 filmujemy maksymalnie w rozdzielczości 5.2K w ProRes lub CinemaDNG bez dopłat. Nagrane w tej rozdzielczości materiały zgrywamy na dyski zewnętrzne klientów.
Zlecenia wymagające np. 20-30 zdjęć lub około 20 minut wideo to zwykle koszt około 900 zł netto.
Godzina nagrań z wykorzystaniem drona DJI Inspire 2 będzie kosztowała około 1400 zł.
Pół dnia zdjęciowego (ok. 4h na planie) zwykle kosztuje około 1800zł.
Cały dzień zdjęciowy (do 8h na miejscu) to koszt ok. 3000zł.
Drugi operator jest oferowany jako dodatkowa opcja i podlega dodatkowej opłacie. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładnej wyceny.

Wynajem drona DJI Matrice 30T RTK

W przypadku wykorzystania drona Matrice 30T podane ceny podają szacunkowy koszt godziny pracy operatora.

Jest to wysoce specjalistyczny dron do zadań specjalnych, który wykorzystywanych jest w takich zadaniach jak: Inspekcje termowizyjne, inspekcje elewacji i dachów, pomiary, akcje ratunkowe, poszukiwania zwierząt itp.  Dron posiada 3 wbudowane kamery (Kamerę z zoomem 200x, kamerę termowizyjną oraz kamerę szerokokątną) oraz dalmierz laserowy.

Cennik wynajmu dronów

Filmowanie dronem w Warszawie to jedna z najpopularniejszych usług. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby proponowane ceny dotyczące wynajmu dronów były naprawdę atrakcyjne. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.


Bezpłatna wycena i profesjonalna współpraca

Przygotowana przez nas wycena jest zupełnie bezpłatna. Nie ponosisz więc żadnych dodatkowych opłat związanych z przygotowywaniem kosztorysu. Po akceptacji wszystkich warunków współpracy oraz ustaleniu szczegółów dotyczących realizacji projektu zajmiemy się wykonywaniem powierzonego nam zadania w profesjonalny i rzetelny sposób. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, w pełni satysfakcjonujące rezultaty oraz atrakcyjne ceny.

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy,
aby otrzymać ofertę na wynajem drona