Zamknij

19 czerwca 2020

Filmy reklamowe dronem

Od kilku lat tworzymy profesjonalne filmy reklamowe dronem. Dzięki doświadczeniu możemy odpowiednio dopasować sprzęt do wymagań naszych klientów oraz zaproponować najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Zawsze z uwagą słuchamy wymagań jakie stawiają przed nami osoby decydujące się na film reklamowy z drona i służymy radą oraz dodatkowymi pomysłami podczas tworzenia filmu. Wiemy w jaki sposób można wykorzystać pełne możliwości naszych dronów i stworzyć film, który nie będzie tylko widokiem z lotu ptaka.

Głęboko wierzymy w to, że wykorzystanie drona do stworzenia filmu reklamowego to doskonałe rozwiązanie, które skutecznie sprawdza się w marketingu. Nasze filmy reklamowe z drona kręcimy na terenie całego kraju zarówno profesjonalnymi dronami, które służą do tworzenia kinowych produkcji jak i mniejszymi modelami, które oferują nagrania w jakości 4K nawet w 60 klatkach na sekundę.

Przygotowania do stworzenia filmu reklamowego z drona

Zanim pojedziemy na miejsce nagrań i wzniesiemy drona w powietrze, kluczowa jest dla nas rozmowa z klientem i dokładne poznanie jego oczekiwań. Podczas wspólnej dyskusji nad tym jak wyglądać ma finalny efekt uzgadniamy szereg elementów, które mają wpływ na czas jaki jest potrzebny na stworzenie filmu oraz na jego koszt. Część klientów oczekuje prostego filmu promocyjnego, który udostępni na swoich profilach w mediach społecznościowych bez żadnych animacji i wystarczy muzyka pochodząca z darmowych banków bez zaawansowanej obróbki. W innych przypadkach być może będzie potrzeba poświęcić kilka dni na same pozyskanie materiału do filmu reklamowego. Wymagania stawiane przed nami są tak różne jak różne są działalności naszych klientów. Aby obie strony były zadowolone – stawiamy na sprawną komunikację przed rozpoczęciem tworzenia filmów reklamowych. Video z drona daje szerokie możliwości skutecznej prezentacji w wielu przypadkach.

Jakie filmy reklamowe można stworzyć z drona?

Drony dają niesamowite możliwości i pozwalają na pokazanie zupełnie nowej perspektywy. Czasem nawet proste loty zapierają dech w piersiach, zwłaszcza gdy po raz pierwszy widzimy swoje obiekty z lotu ptaka.

Za pomocą drona możemy wykonać proste filmy reklamowe służące na przykład do prezentacji nieruchomości na sprzedaż, działki czy działającej firmy w celu zwiększenia zasięgu zainteresowania odbiorców jak również profesjonalne spoty promocyjne. Wiemy, że filmy z drona pozytywnie wpływają na odbiór filmów marketingowych dlatego jest to idealne narzędzie do promocji.

Naszym standardem jest nagrywanie z drona w jakości 4K więc nigdy nie musisz martwić się o jakość otrzymanego od nas materiału wideo.

Ile kosztuje film reklamowy z drona?

Prosty film reklamowy jesteśmy w stanie wykonać w cenie 1500zł. W takim przypadku pozyskujemy materiał z jednej lokalizacji oraz montujemy około minutowy film bez dodatkowych animacji lub wykorzystania płatnych licencji na muzykę. Oczywiście im dłuższy i bardziej rozbudowany ma być film tym będzie droższy i w zasadzie trudno o określenie górnej granicy dla tego typu usługi.

Jakie filmy reklamowe dronem stworzymy dla Ciebie?

Lista możliwości jest dość długa, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami oraz do galerii po więcej zdjęć i filmów z drona

Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu dronów:

668-423-647

kontakt@droniq.pl

Autor:

Zapytaj o drony rolnicze

Jestem certyfikowanym instruktorem DJI Agriculture od dronów rolniczych. Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz porozmawiać o stosowaniu dronów w rolnictwie.