Wynajem drona Warszawa

Drony, którymi świadczymy usługi są najlepszymi modelami dostępnymi na rynku. Mnogość dostępnych kamer powoduje, że możemy dostosować się do praktycznie każdego zlecenia.

Naszych klientów najczęściej zadowala jakość jaką oferujemy dzięki dronowi Phantom 4. Jest to idealny sprzęt do nagrania filmu z drona i zrobienia zdjęć z powietrza 

DJI MATRICE 600

MATRICE 210 RTK

DJI INSPIRE 2

DJI PHANTOM 4 

DJI MAVIC 2 PRO

Profesjonalne filmy
Rozdzielczość: 42 Mpix
Obsługa kamer RED

 

Do 2 kamer jednocześnie
Termowizja i inspekcje
Precyzja dzięki RTK

Licencja ProRes
Obsługa dla 2 operatorów
Kamery Zenmuse x5S, X7

Dostępny również Phantom 4 RTK
Zdjęcia i filmy w 4K

Zdjęcia i filmy w 4K
Modele z głośnikiem lub termowizją

Wynajęcie profesjonalnego drona

Drony z serii Inspire 2 to jedne z najnowocześniejszych modeli. Pozwalają na zastosowanie wielu kamer ze zmiennymi obiektywami. Dronem mogą sterować dwaj operatorzy jednocześnie co pozwala na wykonanie kinowych kadrów, często nie do wykonania dla jednej osoby.

Drona Inspire 2 najczęściej wykorzystujemy razem z kamerami Zenmuse X5S lub X7. Sensor rejestruje filmy w rozdzielczości odpowiednio 4K i 6K w formacie CinemaDNG lub ProRes dzięki licencji RAW. Dron zapisuje zdjęcia o rozdzielczości 20 Megapikseli i zapisuje dane na dysk SSD.

Wynajęcie drona do inspekcji z powietrza

Za pomocą nowoczesnych dronów oraz wysokiej jakości kamer, jesteśmy w stanie wykonywać inspekcje z powietrza w trudnodostępnych miejsach. Dokładność, powtarzalność oraz wypracowane techniki pracy pozwalają na skuteczne przeprowadzanie inspekcji z drona w naszym wykonaniu. Wieloletnie doświadczenie pomaga w lotach w trudnych warunkach na dużych wysokościach.

Już sam wygląd drona Matrice 210 RTK robi wrażenie. To najbardziej rozbudowany model, który z sukcesem można wykorzystac do wielu prac jednocześnie. Został stworzony do przeprowadzania inspekcji technicznych z powietrza.

Dzięki podwójnemu mocowania kamer, możemy użyć kamer termowizyjnych Zenmuse XT o rozdzielczości do 640×512 np. do inspekcji paneli fotowoltaicznych lub kamery z 30-krotnym zoomem optycznym do poszukiwań lub badań wymagających zbliżenia. Dzięki systemowi RTK gwarantującym dokładność w powietrzu i kamerze X5/X7 jesteśmy w stanie wykonywać np. inspekcje turbin wiatrowych z powietrza, inspekcje termowizyjne z drona, inspekcje dachów, paneli fotowoltaicznych, budynków czy obiektów przemysłowych. 

Wynajem drona cenik

Przedstawiamy cennik usługi wynajmu drona w naszej firmie. Podane w ofercie ceny są orientacyjnymi za wynajęcie drona. Wynajęcie możliwe jest zarówno z jak i bez operatora.
Dokładna wycena wynajmu drona możliwa jest po omówieniu szczegółów zlecenia. Zapraszamy do kontaktu aby wykonać darmową wycenę zlecenia i określić jaki jest koszt wynajęcia drona w Warszawie i na terenie całego kraju. Działamy legalnie, wystawiamy faktury i jesteśmy profesjonalnymi i doświadczonymi operatorami UAV.

Wynajem drona Matrice 600