Zamknij

Wynajem pilota drona Warszawa

Wynajem drona z operatorem

W firmie DroniQ świadczymy usługi wynajmu drona wraz z operatorem. Jesteśmy gotowi do zrealizowania niemal każdego rodzaju usługi z drona na terenie Warszawy i całego kraju. Do realizacji wynajmu drona z pilotem wykorzystujemy praktycznie każdy model drona dostępny na rynku co w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawia, że możemy zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zadania jakie stawiają przed nami klienci. Jako piloci dronów, posiadamy najszersze dostępne uprawnienia (poprzednio Świadectwo Kwalifikacji wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego) oraz odpowiednie ubezpieczenie OC i AC. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz wynająć operatora drona. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy film, przeprowadzimy inspekcję lub wykonamy dokładne pomiary z powietrza.

Wynajem drona cenik

Na ostateczny koszt wynajęcia drona wpływa kilka czynników i głównie jest to:
– Rodzaj sprzętu
– Lokalizacja
– Termin
– Czas potrzebny na realizację

Dokładna wycena wynajmu drona jest darmowa i jest możliwa jest po omówieniu szczegółów zlecenia. Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik usługi wynajmu drona w naszej firmie. Podane w cenniku ceny są kwotami netto/brutto (VAT 0%) i są określone na podstawie poprzednich realizacji

Zapraszamy do kontaktu aby wykonać darmową wycenę zlecenia i określić jaki jest koszt wynajęcia drona w Warszawie i na terenie całego kraju. Działamy legalnie, wystawiamy faktury i jesteśmy profesjonalnymi i doświadczonymi pilotami UAV.

DJI MATRICE 600

Profesjonalne filmy
Rozdzielczość: 42 Mpix
Obsługa kamer RED

MATRICE 210 RTK

Do 2 kamer jednocześnie
Termowizja i inspekcje
Precyzja dzięki RTK

DJI INSPIRE 2

Licencja ProRes
Obsługa dla 2 operatorów
Kamery Zenmuse X5S, X7

DJI PHANTOM 4

Dostępny również Phantom 4 RTK
Zdjęcia i filmy w 4K

DJI MAVIC 2 PRO

Zdjęcia i filmy w 4K
Modele z głośnikiem lub termowizją

Wynajęcie drona do filmowania

Najczęściej wykonywaną przez nas usługą jest realizacja zleceń polegającym na wynajęciu drona do filmowania i fotografii z powietrza. Wszystkie nasze drony nagrywają w rozdzielczości 4K. Wynajęcie drona do filmu jest możliwe na terenie Warszawy ale z przyjemnością podróżujemy i wykonujemy loty na terenie całego kraju. W przypadku realizacji filmów z drona, do dyspozycji naszych klientów mamy zarówno mniejsze platformy: Mavic 2, Mavic 3, Air 2S, Autel Evo 6K jak również większe drony nagrywające w CinemaDNG lub ProRes dron Inspire 2 z kamerą X5S lub X7 ( czujnik mikro 4/4) z zestawem obiektywów 15mm, 25m, 45mm. Drona do nagrania filmu można wynająć z pilotem zarówno na godzinę, dzień czy do momentu nagrania całej realizacji. Jeśli nie jesteś w stanie stwierdzić jak długo potrzeba na nagranie Tego co potrzebujesz – skontaktuj się z nami. Wycena realizacji jest darmowa i nie wiąże się z żadnymi kosztami. W zależności od potrzeb możemy pozyskać i przekazać materiał wideo lub zająć się również dalszą obróbką i montażem filmu z drona.

Pilot drona z dronem w tle

Wynajęcie drona do zdjęć

Zdjęcia z drona to druga najpopularniejsza usługa, którą z przyjemnością wykonujemy w firmie. Tutaj również wykorzystujemy zarówno mniejsze jak i większe drony. Zdjęcia wykonujemy w formacie JPG oraz DNG (RAW), które mogą być poddane dalszej obróbce. Wykonane przez nas zdjęcia z drona są w odpowiedniej rozdzielczości pozwalającej na druk w dużym formacie. Do realizacji zdjęć z drona wykorzystujemy drony z jedno calową matrycą o rozdzielczości 20 megapikseli, kamery z matrycą mikro 4/3 lub pełnoklatkowy aparat o rozdzielczości 45 megapikseli. Seria wykonanych i odpowiednio połączonych ze sobą zdjęć pozwala nam na wykonywanie zdjęć panoramicznych z drona. Panoramy wykonane z drona to rewelacyjna forma pokazania całej okolicy i świetnie się sprawdza przy zdjęciach do druku wielkoformatowego. Podczas jednej sesji wynajęcia drona do wykonania zdjęć jesteśmy w stanie wykonać około 20 zdjęć. Koszt wynajęcia operatora drona w Warszawie do zrobienia zdjęć wynosi od 500 zł do kilku tysięcy złotych w zależności od rodzaju licencji czy wykorzystanego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu po darmową wycenę realizacji zdjęć z drona.

Wynajęcie profesjonalnego drona

Jesteśmy firmą w której możesz wynająć profesjonalne drony wraz z pilotem do najbardziej zaawansowanych technicznie zadań. Mając na myśli profesjonalny dron – mówimy tutaj o przemysłowych platformach służących do inspekcji czy wykonywania pomiarów z powietrza.

Do technicznych zleceń wykorzystujemy najlepsze drony na rynku: DJI Matrice 210 / 300 RTK oraz DJI Phantom 4 RTK. Za pomocą tych modeli jesteśmy w stanie wykonywać usługi dla firm zajmujących się budownictwem, nadzorem, projektowaniem czy otrzymaniem sieci.

Zebranie danych z drona to jedynie część sukcesu. Kolejnym równie ważnym krokiem jest ich przetworzenie w odpowiednim oprogramowaniu aby przekształcić wykonane zdjęcia i filmy do postaci map czy modeli 3D służących do dalszej analizy przez naszych klientów.

Najczęściej drony wykorzystujemy do stworzenia ortofotomap z drona, tworzeniu modeli 3D, zapewnienia nadzoru nad budowanymi obiektami czy zebraniu danych z budowanych obiektów do celów wskazanych przez GDDKiA.

Wynajęcie drona do inspekcji z powietrza

Za pomocą nowoczesnych dronów oraz wysokiej jakości kamer, jesteśmy w stanie wykonywać inspekcje z powietrza w trudnodostępnych miejscach. Dokładność, powtarzalność oraz wypracowane techniki pracy pozwalają na skuteczne przeprowadzanie inspekcji z drona w naszym wykonaniu. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam w lotach w trudnych warunkach na dużych wysokościach. Nasi klienci otrzymują najdokładniejsze zdjęcia i filmy, które pozwalają na dokładne opisanie ewentualnych usterek.

Już sam wygląd drona Matrice 300RTK robi wrażenie. To najbardziej rozbudowany model, który z sukcesem można wykorzystać do wielu prac jednocześnie. Został stworzony do przeprowadzania inspekcji technicznych z powietrza i również w takich celach jest przez nas wykorzystywany.

Dzięki podwójnemu mocowania kamer, możemy użyć kamer termowizyjnych Flir Zenmuse XT o rozdzielczości do 640×512 np. do inspekcji paneli fotowoltaicznych lub kamery z 23-krotnym zoomem optycznym do poszukiwań lub inspekcji wymagających zbliżenia. Dzięki systemowi RTK gwarantującym dokładność w powietrzu i kamerze X5/X7 jesteśmy w stanie wykonywać np. inspekcje turbin wiatrowych z powietrza, inspekcje termowizyjne z drona, inspekcje dachów, paneli fotowoltaicznych, budynków czy obiektów przemysłowych. 

Po więcej informacji na temat wykonywanych przez nas inspekcji z drona zapraszamy na dedykowaną tej usłudze podstronie gdzie znajdziecie Państwo wszystkie informacje.

Wynajęcie drona do stworzenia ortofotomapy

O zaletach korzystania z dronów do stworzenia ortofotomapy można przeczytać na naszym blogu. Na wynajęcie drona w celach stworzenia ortofotomapy decyduje się coraz więcej firm z branży budowlanej i projektowej głównie z dwóch powodów. Pierwszy to stosunkowo niski koszt jej wykonania w stosunku do jakości otrzymanych danych, które mogą być wykorzystane w procesie projektowania i budowy obiektów np. liniowych. Drugi wymóg to stawiane przez zamawiającego dokumentacje zdjęciowe wykonywane przy użyciu dronów. W firmie DroniQ jesteśmy w stanie dostarczać dokładne ortofotomapy wykonane z drona z dokładnością mniejsza niż 1 cm GSD, a wykorzystując drony z RTK gwarantujemy wysoką precyzję pozyskanych materiałów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ortofotomap z drona oraz realizacji dokładnych pomiarów z powietrza. Jeżeli szukacie Państwo solidnej firmy do wykonania ortofotomap – zapraszamy do kontaktu po darmową wycenę. Zlecenia dotyczące ortofotomap z drona wykonujemy na terenie całego kraju.

Wynajęcie drona w Warszawie

Wynajem drona w Warszawie to usługa, z której korzystają duże przedsiębiorstwa, małe firmy i agencje oraz Klienci indywidualni. Niezależnie od charakteru zlecenia i specyfiki powierzonych nam zadań gwarantujemy profesjonalne i sprawną realizację, a także w pełni satysfakcjonujące rezultaty. W 2022 roku wynajmujemy drony wyłącznie z pilotem do wykonania realizacji. Z uwagi na specyfikę branży oraz dodatkowe wymagania związane z nowymi przepisami samodzielnie wykonujemy wszystkie powierzone nam realizacje. Wynajem operatora drona Warszawa – to nasze główne miejsce działania.

Profesjonalny wynajem drona (Warszawa i okolice)

Interesuje Cię wynajem drona w Warszawie lub innej miejscowości? Specjalizujemy się w nagrywaniu efektownych materiałów filmowych z powietrza oraz tworzeniu unikalnych zdjęć z podniebnej perspektywy. Współpracujemy z Klientami z różnych branż, wykonując ortofotomapy, modele 3D czy inspekcje. Osiągamy doskonałe rezultaty dzięki wiedzy, doświadczeniu, umiejętnościom całego zespołu oraz najnowocześniejszemu sprzętowi, z jakiego korzystamy na co dzień. Jeśli jesteś zainteresowany wynajęci em jednego z naszych dronów wraz z obsługą, zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość. Z przyjemnością omówimy Twoje zlecenie.

Filmowanie dronem warszawa
Filmowanie dronem warszawa

Ile kosztuje wynajęcie drona w Warszawie?

Koszt wynajęcia drona z pilotem zaczyna się od 500 zł. Ostateczna cena będzie zależała od rodzaju sprzętu, odległości, rodzaju sprzętu oraz terminu i czasu trwania realizacji.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą realizowanych przez nas usług oraz aktualnym cennikiem. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób więc najlepszym sposobem na poznanie ostatecznej ceny jest kontakt mailowy lub telefoniczny. Wycena realizacji jest szybka i darmowa. Jeśli nie chcesz się z nami kontaktować, możesz skorzystać z przygotowanego przez nas kalkulatora kosztów filmu promocyjnego, w którym zawarte są koszty wynajmu drona.

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy jeśli chcesz wynająć pilota drona.