Wynajem drona Warszawa

Wynajem drona z operatorem

W większości przypadków nasi klienci chcą wynająć drona wraz z operatorem. Aby legalnie wykonywać loty, operator musi posiadać Świadectwo Kwalifikacji.. My posiadamy praktycznie najszersze możliwe uprawnienia dlatego też, możemy wykonywać operacje lotnicze w bardzo szerokim zakresie. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz wynająć drona z operatorem. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy film, przeprowadzimy inspekcję lub wykonamy inne zadanie z powietrza.

Wynajem drona Matrice 600

Wynajem drona cenik

Przedstawiamy cennik usługi wynajmu drona w naszej firmie. Podane w ofercie ceny są orientacyjnymi za wynajęcie drona. Wynajęcie możliwe jest zarówno z jak i bez operatora.
Dokładna wycena wynajmu drona możliwa jest po omówieniu szczegółów zlecenia. Zapraszamy do kontaktu aby wykonać darmową wycenę zlecenia i określić jaki jest koszt wynajęcia drona w Warszawie i na terenie całego kraju. Działamy legalnie, wystawiamy faktury i jesteśmy profesjonalnymi i doświadczonymi operatorami UAV.

Wynajem drona Matrice 600

DJI MATRICE 600

MATRICE 210 RTK

DJI INSPIRE 2

DJI PHANTOM 4 

DJI MAVIC 2 PRO

Profesjonalne filmy
Rozdzielczość: 42 Mpix
Obsługa kamer RED

 

Do 2 kamer jednocześnie
Termowizja i inspekcje
Precyzja dzięki RTK

Licencja ProRes
Obsługa dla 2 operatorów
Kamery Zenmuse X5S, X7

Dostępny również Phantom 4 RTK
Zdjęcia i filmy w 4K

Zdjęcia i filmy w 4K
Modele z głośnikiem lub termowizją

Wynajęcie profesjonalnego drona

Drony z serii Inspire 2 to jedne z najnowocześniejszych modeli. Pozwalają na zastosowanie wielu kamer ze zmiennymi obiektywami. Dronem mogą sterować dwaj operatorzy jednocześnie co pozwala na wykonanie kinowych kadrów, często nie do wykonania dla jednej osoby.

Drona Inspire 2 najczęściej wykorzystujemy razem z kamerami Zenmuse X5S lub X7. Sensor rejestruje filmy w rozdzielczości odpowiednio 4K i 6K w formacie CinemaDNG lub ProRes dzięki licencji RAW. Dron zapisuje zdjęcia o rozdzielczości 20 Megapikseli i zapisuje dane na dysk SSD.

Wynajęcie drona do inspekcji z powietrza

Za pomocą nowoczesnych dronów oraz wysokiej jakości kamer, jesteśmy w stanie wykonywać inspekcje z powietrza w trudnodostępnych miejsach. Dokładność, powtarzalność oraz wypracowane techniki pracy pozwalają na skuteczne przeprowadzanie inspekcji z drona w naszym wykonaniu. Wieloletnie doświadczenie pomaga w lotach w trudnych warunkach na dużych wysokościach.

Już sam wygląd drona Matrice 210 RTK robi wrażenie. To najbardziej rozbudowany model, który z sukcesem można wykorzystac do wielu prac jednocześnie. Został stworzony do przeprowadzania inspekcji technicznych z powietrza.

Dzięki podwójnemu mocowania kamer, możemy użyć kamer termowizyjnych Zenmuse XT o rozdzielczości do 640×512 np. do inspekcji paneli fotowoltaicznych lub kamery z 30-krotnym zoomem optycznym do poszukiwań lub badań wymagających zbliżenia. Dzięki systemowi RTK gwarantującym dokładność w powietrzu i kamerze X5/X7 jesteśmy w stanie wykonywać np. inspekcje turbin wiatrowych z powietrza, inspekcje termowizyjne z drona, inspekcje dachów, paneli fotowoltaicznych, budynków czy obiektów przemysłowych. 

Wypożyczanie profesjonalnych dronów

Wynajem drona w Warszawie to usługa, z której korzystają duże przedsiębiorstwa, małe firmy i agencje oraz Klienci indywidualni. Niezależnie od charakteru zlecenia i specyfiki powierzonych nam zadań gwarantujemy profesjonalne i sprawną realizację, a także w pełni satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli chcesz wypożyczyć drona bez naszego operatora, zapoznaj się z listą dostępnych modeli.

Profesjonalny wynajem drona (Warszawa i okolice)

Interesuje Cię wynajem drona w Warszawie lub innej miejscowości? Specjalizujemy się w nagrywaniu efektownych materiałów filmowych z powietrza oraz tworzeniu unikalnych zdjęć z podniebnej perspektywy. Współpracujemy z Klientami z różnych branż, wykonując ortofotomapy, modele 3D czy inspekcje. Osiągamy doskonałe rezultaty dzięki wiedzy, doświadczeniu, umiejętnościom całego zespołu oraz najnowocześniejszemu sprzętowi, z jakiego korzystamy na co dzień. Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem jednego z naszych najlepszych dronów, zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość.

Co wpływa na koszt wynajmu drona w Warszawie?

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą realizowanych przez nas usług oraz aktualnym cennikiem. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób. Dlatego też podczas przygotowywania kosztorysu uwzględniamy czynniki, takie jak rodzaj sprzętu, czas realizacji zadania czy odległość z Warszawy do miejsca docelowego. Nasza oferta obejmuje też profesjonalny wynajem dronów w Warszawie. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy najnowocześniejsze drony pochodzące bezpośrednio od lidera na międzynarodowym rynku – firmy DJI.

Wynajem drona bez operatora

Drony, którymi świadczymy usługi są najlepszymi modelami dostępnymi na rynku. Mnogość dostępnych kamer powoduje, że możemy dostosować się do praktycznie każdego zlecenia.

Naszych klientów najczęściej zadowala jakość jaką oferujemy dzięki dronowi Phantom 4/Mavic 2. Jest to idealny sprzęt do nagrania filmu z drona i zrobienia zdjęć z powietrza Wynajmujemy drona wraz z operatorem lub sam sprzęt dla operatorów ze świadectwem kwalifikacji. 

Wynajem drona z operatorem

Nasza oferta obejmuje wynajem drona wraz z operatorem. Wykonujemy zdjęcia i filmy z drona w jakości 4K oraz 5.2K w Warszawie i na terenie całego kraju. 

Oprócz tego wykorzystujemy drony do przeprowadzania inspekcji trudno dostępnych obiektów, tworzenia ortofotomap czy modeli 3D. 

Sprzęt dopasujemy do Twoich wymagań. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim projekcie!