Zamknij

Wynajem drona z operatorem

W większości przypadków nasi klienci chcą wynająć drona wraz z operatorem. Aby legalnie wykonywać loty, operator musi posiadać Świadectwo Kwalifikacji.. My posiadamy praktycznie najszersze możliwe uprawnienia dlatego też, możemy wykonywać operacje lotnicze w bardzo szerokim zakresie. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz wynająć drona z operatorem. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy film, przeprowadzimy inspekcję lub wykonamy inne zadanie z powietrza.

Wynajem drona cenik

Przedstawiamy cennik usługi wynajmu drona w naszej firmie. Podane w ofercie ceny są orientacyjnymi za wynajęcie drona. Wynajęcie możliwe jest zarówno z jak i bez operatora.
Dokładna wycena wynajmu drona możliwa jest po omówieniu szczegółów zlecenia. Zapraszamy do kontaktu aby wykonać darmową wycenę zlecenia i określić jaki jest koszt wynajęcia drona w Warszawie i na terenie całego kraju. Działamy legalnie, wystawiamy faktury i jesteśmy profesjonalnymi i doświadczonymi operatorami UAV.

DJI MATRICE 600

Profesjonalne filmy
Rozdzielczość: 42 Mpix
Obsługa kamer RED

MATRICE 210 RTK

Do 2 kamer jednocześnie
Termowizja i inspekcje
Precyzja dzięki RTK

DJI INSPIRE 2

Licencja ProRes
Obsługa dla 2 operatorów
Kamery Zenmuse X5S, X7

DJI PHANTOM 4

Dostępny również Phantom 4 RTK
Zdjęcia i filmy w 4K

DJI MAVIC 2 PRO

Zdjęcia i filmy w 4K
Modele z głośnikiem lub termowizją

Wynajem DJI Inspire 2 Warszawa

Wynajęcie profesjonalnego drona

Drony z serii Inspire 2 to jedne z najnowocześniejszych modeli. Pozwalają na zastosowanie wielu kamer ze zmiennymi obiektywami. Dronem mogą sterować dwaj operatorzy jednocześnie co pozwala na wykonanie kinowych kadrów, często nie do wykonania dla jednej osoby.

Drona Inspire 2 najczęściej wykorzystujemy razem z kamerami Zenmuse X5S lub X7. Sensor rejestruje filmy w rozdzielczości odpowiednio 4K i 6K w formacie CinemaDNG lub ProRes dzięki licencji RAW. Dron zapisuje zdjęcia o rozdzielczości 20 Megapikseli i zapisuje dane na dysk SSD.

Wynajęcie drona do inspekcji z powietrza

Za pomocą nowoczesnych dronów oraz wysokiej jakości kamer, jesteśmy w stanie wykonywać inspekcje z powietrza w trudnodostępnych miejsach. Dokładność, powtarzalność oraz wypracowane techniki pracy pozwalają na skuteczne przeprowadzanie inspekcji z drona w naszym wykonaniu. Wieloletnie doświadczenie pomaga w lotach w trudnych warunkach na dużych wysokościach.

Już sam wygląd drona Matrice 210 RTK robi wrażenie. To najbardziej rozbudowany model, który z sukcesem można wykorzystac do wielu prac jednocześnie. Został stworzony do przeprowadzania inspekcji technicznych z powietrza.

Dzięki podwójnemu mocowania kamer, możemy użyć kamer termowizyjnych Zenmuse XT o rozdzielczości do 640×512 np. do inspekcji paneli fotowoltaicznych lub kamery z 30-krotnym zoomem optycznym do poszukiwań lub badań wymagających zbliżenia. Dzięki systemowi RTK gwarantującym dokładność w powietrzu i kamerze X5/X7 jesteśmy w stanie wykonywać np. inspekcje turbin wiatrowych z powietrza, inspekcje termowizyjne z drona, inspekcje dachów, paneli fotowoltaicznych, budynków czy obiektów przemysłowych. 

Wypożyczanie profesjonalnych dronów

Wynajem drona w Warszawie to usługa, z której korzystają duże przedsiębiorstwa, małe firmy i agencje oraz Klienci indywidualni. Niezależnie od charakteru zlecenia i specyfiki powierzonych nam zadań gwarantujemy profesjonalne i sprawną realizację, a także w pełni satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli chcesz wypożyczyć drona bez naszego operatora, zapoznaj się z listą dostępnych modeli.


Profesjonalny wynajem drona (Warszawa i okolice)

Interesuje Cię wynajem drona w Warszawie lub innej miejscowości? Specjalizujemy się w nagrywaniu efektownych materiałów filmowych z powietrza oraz tworzeniu unikalnych zdjęć z podniebnej perspektywy. Współpracujemy z Klientami z różnych branż, wykonując ortofotomapy, modele 3D czy inspekcje. Osiągamy doskonałe rezultaty dzięki wiedzy, doświadczeniu, umiejętnościom całego zespołu oraz najnowocześniejszemu sprzętowi, z jakiego korzystamy na co dzień. Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem jednego z naszych najlepszych dronów, zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość.


Co wpływa na koszt wynajmu drona w Warszawie?

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą realizowanych przez nas usług oraz aktualnym cennikiem. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób. Dlatego też podczas przygotowywania kosztorysu uwzględniamy czynniki, takie jak rodzaj sprzętu, czas realizacji zadania czy odległość z Warszawy do miejsca docelowego. Nasza oferta obejmuje też profesjonalny wynajem dronów w Warszawie. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy najnowocześniejsze drony pochodzące bezpośrednio od lidera na międzynarodowym rynku – firmy DJI.

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać ofertę na wynajem drona