Zamknij

Seria wirtualnych spacerów 360 stopni wykonana w miejscowości Zamienie. Panoramy 360 wykonane z drona pozwalają na swobodny obrót, zmianę widoku oraz przechodzenie pomiędzy kilkoma różnymi panoramami wykonanymi w różnych miejscach. Klikając w kwadrat w lewym górnym roku włączamy tryb pełnoekranowej.


Wersja na telefony komórkowe [SD/HD]

Wersja na Komputery [4K]

Wiemy sporo o dronach i jak wykorzystać ich w nowoczesnym marketingu. Skontaktuj się z nami w sprawie wykonania panoram 360 z powietrza.

 

Kontakt
Konrad Czarnecki
Mail: kontakt@droniq.pl

Konrad Czarnecki
Konrad Czarnecki
Od 2016 roku wykorzystuję drony do inspekcji, geodezji, wykonywania fotografii lotniczych i tworzenia filmów z powietrza. W 2018 zostałem instruktorem dronów przeszkoliłem dziesiątki przyszłych pilotów. Jestem certyfikowanym instruktorem dronów rolniczych DJI Agriculture oraz dronów przemysłowych Autel. Brałem udział w takich projektach jak: sianie lasu dronem, dezynfekcja parku rozrywki z drona, wykonywanie inspekcji termowizyjnych na farmach fotowoltaicznych, symulacje transportu czy transmisje na żywo prosto do TV. Jestem autorem wielu specjalistycznych szkoleń oraz kursów dronowych.

Autor:

Specjaliści od dronów

Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz porozmawiać o stosowaniu dronów. Zamów jedną z usług dronowych lub szkolenia.