Zdjęcia z drona Białystok

Zdjęcia z drona Białystok – między innymi pod takim hasłem można odnaleźć naszą firmę.
Od początku naszej działalności wykonujemy zdjęcia z drona w Białymstoku, z uwagi na bliskość tego miasta od naszej pierwszej lokalizacji. To w Białymstoku wykonywaliśmy pierwsze komercyjne zdjęcia i filmy z drona. Na terenie miasta jest wiele charakterystycznych budowli i miejsc, które zna każdy mieszkaniec. Białystok z powietrza wygląda zupełnie inaczej niż z ziemi i w naszym archiwum znajduje się kilkaset zdjęć i filmów nagranych z drona. 
Z przyjemnością wykonujemy kolejne zlecenia dotyczące wykonania filmów i zdjęć z drona w Białymstoku. 

 

Wynajmij drona w Białymstoku:

Tel: 668-423-647
@: kontakt@droniq.pl

Usługi dronem w Białymstoku

W naszej ofercie usług znajduje się opcja filmowania z drona w mieście Białystok. Świadczymy usługi z zakresu tworzenia profesjonalnych filmów i zdjęć z powietrza. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z powierza z Białegostoku, które wykonaliśmy w latach 2016-2020 oraz do zapoznania się z naszą pełną ofertą wideofilmowania z powietrza.

Poniżej znajduje się lista produktów, jakie możemy stworzyć oraz lista branż, do jakich kierujemy swoje usługi. Oferujemy pełne wsparcie przy produkcjach wymagających użycia bezzałogowców w praktycznie każdym zakresie.

Filmowanie i zdjęcia z powietrza – Białystok

 • Filmy promocyjne w Białystok
 • Zdjęcia z drona Białystok
 • Filmowanie z drona Białystok
 • Prezentacje obiektów turystycznych w Białystok
 • Filmy marketingowe miasta Białystok
 • Filmowanie imprez sportowych, pikników oraz festynów
 • Transmisja na żywo z drona
 • Filmy marketingowe dla firm

  Specjalistyczne usługi dronem w Białymstoku

 • Tworzenie ortofotomap z drona
 • Badanie smogu z drona w Białymstoku
 • Filmy terenów inwestycyjnych
 • Modele 3D dla architektury
 • Szkolenia specjalistyczne z wykorzystania dronów
 • Inspekcje techniczne z drona w Białymstoku
 • Geodezja z drona
 • Poszukiwanie i ratownictwo z drona


Nasz sprzęt do świadczenia usług z drona w Białymstoku

Do wykonywania usług z drona wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt firmy DJI, który jest światowym liderem w produkcji bezzałogowców. Posiadamy kamery rejestrujące obraz w jakości 4K, 5.2K RAW, kamery termowizyjny do przeprowadzania inspekcji. Oprócz tego posiadamy kamerę z 30-krotnym zoomem optycznym do przeprowadzania inspekcji. Drony, które wykorzystujemy do filmowania z powietrza w Białymstoku pozwalają na około 25 minut lotu bez konieczności lądowania.

Więcej informacji oraz specyfikację techniczną naszych bezzałgowoców znajdą Państwo w zakładce sprzęt. Wszyscy nasi operatorzy posiadają uprawniania UAV do legalnego wykonywania lotów. Oprócz tego wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie przy produkcjach z powietrza dla wielu ogólnopolskich firm.

Warunki wykonywania lotów dronem w Białymstoku

Jeżeli mówimy o lataniu dronem w Białymstoku to warto wspomnieć o aktualnie obowiązujących tutaj przepisach. Kiedy zaczynaliśmy latać w 2016 roku, zgodę na lot musieliśmy otrzymać od burmistrza miasta aby wykonać loty zgodnie z prawem.  Aktualnie nie jest to wymagane i musimy uważać na aktywność stref. W południowej części miasta w dzielnicy Dojlidy, mieści się lotnisko Białystok-Krywlany. W czasie gdy wykonywane są loty aktywowana jest w AUP strefa ruchu nadlotniskowego ATZ EPBK. Kiedy ta strefa jest aktywna loty dronami powyżej 600g można wykonywać tylko po uzgodnieniu i na warunkach zarządzającego. Strefa jest uruchamiana dość rzadko co pozwala na dość swobodne wykonywanie lotów dronem w Białymstoku. 

Białystok – zdjęcia z drona

Najwięcej zdjęć wykonaliśmy w centrum miasta – w okolicach ulicy Lipowej. To tam znajdują się najbardziej znane obiekty jak: Bazylika św. Rocha, Katedralna cerkiew pw św. Mikołaja Cudotwórcy, Muzeum Podlaskie w Białymstoku znane jako Ratusz, Bazylika Mniejsza Wniebowzięcia NMP oraz Pałac Branickich. Oprócz tego mieliśmy okazję wykonywać zdjęcia z drona w okolicach stadionu miejskiego czyli boiska piłkarskiego Jagiellonii Białystok czy na terenie dworca co pozwoliło na stworzenie wpisu dotyczącego jego przemiany na przestrzeni lat.

 

Białystok z drona - Centrum
Bazylika Wniebowzięcia NMP w Białymstoku z drona
Zdjęcia z drona Białystok
Zdjęcia z drona Białystok
Bazylika Wniebowzięcia NMP w Białymstoku z drona
Dworzec w Białymstoku z powietrza 2017 i 2020
Stadion Miejski w Białymstoku z powietrza

Zdjęcia z powietrza Białystok

Zapraszamy do kontaktu jeżeli potrzebują Państwo wykonać usługę zdjęć oraz filmów z drona w Białymstoku. Oferujemy nagrania i zdjęcia z powietrza w jakości do 5.2K wykonane przez doświadczonych operatorów. Wykonujemy cały przekrój zleceń, więc jesteśmy w stanie podołać każdemu wymaganiu naszych klientów.
Oferujemy również gotowe zdjęcia i filmy z Białegostoku, które można wykorzystać w swojej produkcji bez konieczności wynajmowania drona do ich zrobienia. Proponujemy wynajem drona w Białymstoku, filmy i zdjęcia z drona w Białymstoku czyli ogólnie usługi dronem w Białymstoku i okolicach.

Wyślij wiadomość

kontakt@droniq.pl

Zadzwoń do nas:

668-423-647

BLOG – POZNAJ NASZĄ PRACĘ

Zamek w Chęcinach z drona

Zamek w Chęcinach z drona

  Zamek Królewski w Chęcinach Zamek w Chęcinach z drona postanowiliśmy sfotografować podczas wycieczki w 2020 roku. Ten Zamek Królewski w Chęcinach pojawia się w dokumentach po raz pierwszy w...