DJI Agras T30 – Król oprysków z powietrza

W przedsprzedaży pojawił się nowy model drona do oprysku – DJI Agras T30. Jeżeli szukasz najlepszego na rynku drona do oprysku to możesz zakończyc poszukiwania – Agras T30 bije każdą konkurencje na głowę i nie sa to tylko marketingowe teksty bez pokrycia.

Dlaczego warto zainteresować się właśnie tym modelem jeżeli zależy nam na najwydajniejszym sprzęcie? Zapraszamy do przeczytania artykułu. 


Przedsprzedaż Agras T30

Agras T30 – niesamowita wydajność

 

Wydajne drony opryskowe są ciężkie i duże. Muszą takie być aby zwiększyć wydajność pracy czyli powierzchnie jaką można opryskać w ciągu jednego dnia. Agras T30 spełnia nie tylko te warunki ale i kilka dodatkowych co czyni go niekwestionowanym liderem na rynku dronów opryskowych.

Dron DJI Agras T30 posiada 30 litrowy zbiornik na płyn, który dodatkowo może być w kilka chwil zamieniony na system siewu.  Prędkość oprysku wynosi do 8 litrów na minutę, a szerokość maksymalna sięga 9 metrów. Dron wyposażony jest w zupełnie nowy układ aż 16 dysz co zapewnia równomierność rozypylania. Unikatowa jest również konstrukacja ramion w T30. Para ramion wraz z 8 dyszami ustawiona jest pod pewnym kątem co przekłada się na zwieksze nie obszaru oprysku. 8 zestawów zaworów elektromagnetycznych, pozwala kontrlować przepływ w każdej dyszy.

Prędkość lotu w czasie rzeczywistym i wydajność oprysku są ze sobą powiązane, jednak jak podaje producent za pomocą Agrasa T30 pokryjemy do 97 hektarów w ciągu jednego dnia pracy.

DJI Agras T30 – specyfikacja

Dron DJI Agras T30 osiąga stopień ochrony IP67, a szerokość samego modelu po jego po złożeniu zmniejsza się o 80% względem rozłożonego. Mechanizm składania jest łatwy w obsłudze, blokowanie ramion wykonywane jest jednym przyciskiem, a podwójne zabezpieczenie przed poluzowaniem, zwiększa bezpieństwo obsługi.

Waga drona T30 bez baterii wynosi 26,4kg, a MTOM to aż 66,5kg. Oznacza to, że do jego obsługi potrzebne są uprawnienia w kategorii certyfikowanej.

Agras T30 wyposażony jest w sferyczny system radarowy, który może dostrzec przeszkody i otaczające środowisko. Dron Agras T30 posiada funkcje automatycznego omijania przeszkód aby w pełni zagwarantować bezpieczeństwo operacji. T30 jest wyposażony w dwie kamery FPV, a widok z przodu i z tyłu dostępny dla pilota drona opryskowego.  Dron wypoasżony jest w reflektor o wysokiej jasności, który oświetla otoczenie w nocy co pozwala na wykonywanie lotów opryskowych po zmroku. 

Dron T30 sterowany jest za pomocą dedykowanego kontrolera z wbudowanym 5’5 calowym ekranem, gdzie w łatwy sposób można zaplanować trasę lotu lub operować na plikach kml. Zasięg sterowania wynosi do 5 kilometrów, a za skuteczną komunikację drona z kontrolerem odpowiada system OcuSync 3.0.

Dron może wykorzystywać RTK co znacząco poprawia precyzję oraz stabilnośc lotu.

 

Przedsprzedaż Agras T30

668-423-647

Rewolucja w zasilaniu

Zarówno Agras T10 jak i Agras T30 zasilane są nowym rodzajem akumulatorów, które zostały stworzone z myślą o jak największej wydajności. Zdecydowanie możemy tutaj powiedzieć o rewolucji w kwesti zasilania i parametrami, które nie są spotykane w żadnym innych modelach.

Dron T10 zasilany jest akumulatorem o pojemności 29000mAh, który korzystając z dedykowanej ładowarki oraz agregatu zostanie naładowany do 100% w około 10 minut.
Możliwości tak szybkiego ładowania nie były nigdy wcześniej dostępne dla “dronowych” akumulatorów. Zwykle czas ładowania wynosi około 120 minut, opcjonalnie w trybie ekspres około 40-50 minut. Dodatkowo super szybkie ładowanie zazwyczaj niekorzystnie wpływa na żywotność baterii. W tym wypadku mamy jednak pewność pracy ponieważ producent udziela na akumulator T30 gwarancji na 1000 cykli. 

Dlaczego szybkie ładowanie do jedna z najważniejszych zalet tego modelu? Otóż, teoretycznie do wydajnej pracy w terenie przez cały dzień potrzebujemy jedynie 2 akumulatorów. Do tej pory aby latać jakimkolwiek dronem przez cały dzień nawet mając do dyspozycji szybkie ładowarki potrzebowaliśmy kompletu 8-10 akumulatorów. Większa ilość akumulatorów to większe koszty, które w przypadku T30 nie muszą być ponoszone.

Przedsprzedaż Agras T30

668-423-647

Agras T30 cena

Dron DJI Agras T30 kosztuje około 64 900 zł brutto. Akcesoria takie jak akumulatory, ładowarki, agregegat, radar, D-RTK czy system siewu sprzedawany jest osobno.

Dron dostępny jest w przedsprzedaży. Przewidywany termin pierwszej dostawy Q2/2022.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Telefon: 668-423-647

Mail: [email protected]

    Oświadczam, że zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego
    Polityka Prywatności

    Nowe drony do oprysku DJI Agras

    Nowe drony do oprysku DJI Agras

    Firma DJI kolejny raz przeprowadza rewolucje. Tym razem na dronach do oprysu. Nowe drony do oprysku DJI Agras to modele T30 oraz T10. Poznajcie możliwości.