Zamknij

18 stycznia 2020

Zdjęcia z drona w Łomży

Zdjęcia z drona w Łomży

Zdjęcia z drona w Łomży wykonywaliśmy w 2018 roku. Realizacja obejmowała nagrania w Warszawie i Łomży, a wykonane przez nas ujęcia trafiły do filmu. W przerwie pomiędzy nagraniami mogliśmy zrobić kilka zdjęć do własnych potrzeb.
Poniższe zdjęcia pochodzą z naszego drona Inspire 2 z kamery X5S, która nagrywa w 5.2K w formacie RAW.  Dzięki temu, nawet stopklatki z filmu zapewniają wysoką jakość i mogą posłużyć jako przykładowe zdjęcia.

Łomża zdjęcia z drona

Większość ujęć jakie odnaleźliśmy została wykonana blisko centrum z widokiem na Piątnicę Poduchowną.

Zdjęcia z powietrza w Łomży

Zapraszamy do kontaktu jeżeli poszukują Państwo operatora drona w Łomży. Wykonujemy realizację z powietrza na potrzeby między innymi filmów, inwestycji czy inspekcji. Wykonujemy cały przekrój zleceń, więc jesteśmy w stanie podołać każdemu wymaganiu naszych klientów.
Oferujemy nagrania i zdjęcia z powietrza w jakości do 5.2K wykonane przez doświadczonych operatorów z odpowiednimi uprawnieniami.
Proponujemy wynajem drona w Łomży, filmy i zdjęcia z drona w Łomży czyli podsumowując usługi dronem w Łomży i okolicach.

kontakt@droniq.pl

668-423-647

Autor:

Specjaliści od dronów termowizyjnych

Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz porozmawiać o stosowaniu dronów w inspekcjach termowizyjnych. Zamów jedną z usług dronowych lub szkolenia.