Zdjęcia z drona w Łomży

Zdjęcia z drona w Łomży wykonywaliśmy w 2018 roku. Realizacja obejmowała nagrania w Warszawie i Łomży, a wykonane przez nas ujęcia trafiły do filmu. W przerwie pomiędzy nagraniami mogliśmy zrobić kilka zdjęć do własnych potrzeb.  
Poniższe zdjęcia pochodzą z naszego drona Inspire 2 z kamery X5S, która nagrywa w 5.2K w formacie RAW.  Dzięki temu, nawet stopklatki z filmu zapewniają wysoką jakość i mogą posłużyć jako przykładowe zdjęcia. 

 

Łomża zdjęcia z drona

Większość ujęć jakie odnaleźliśmy została wykonana blisko centrum z widokiem na Piątnicę Poduchowną.

Łomża - zdjęcia z drona
Zdjęcia z powietrza Łomża
Łomża widok na Piątnicę
Narew z drona - Łomża
Zdjęcia z drona Łomża

Zdjęcia z powietrza w Łomży

Zapraszamy do kontaktu jeżeli poszukują Państwo operatora drona w Łomży. Wykonujemy realizację z powietrza na potrzeby między innymi filmów, inwestycji czy inspekcji. Wykonujemy cały przekrój zleceń, więc jesteśmy w stanie podołać każdemu wymaganiu naszych klientów.
Oferujemy nagrania i zdjęcia z powietrza w jakości do 5.2K wykonane przez doświadczonych operatorów z odpowiednimi uprawnieniami. 
Proponujemy wynajem drona w Łomży, filmy i zdjęcia z drona w Łomży czyli podsumowując usługi dronem w Łomży i okolicach.

Wyślij wiadomość

Zadzwoń do nas:

668-423-647

BLOG – POZNAJ NASZĄ PRACĘ

Nowe drony do oprysku DJI Agras

Nowe drony do oprysku DJI Agras

Firma DJI kolejny raz przeprowadza rewolucje. Tym razem na dronach do oprysu. Nowe drony do oprysku DJI Agras to modele T30 oraz T10. Poznajcie możliwości.