Zamknij

14 stycznia 2020

Transmisja na żywo z drona w Dęblinie

Transmisja na żywo z drona w Dęblinie podczas uroczystości

Transmisja na żywo z drona w Dęblinie została nam zlecona w grudniu 2019 roku. Dokładnie 06.12.2019 realizowaliśmy nagrania w Dęblinie podczas uroczystości przyznania awansów. Cała ceremonia odbyła się przy Pomniku Lotników Polskich w porannych godzinach i trwała niecałe 3 godziny.
Obraz z naszego bezzałogowca przekazywany był na żywo na dwa telebimy znajdujące się na terenie oraz do lokalnej telewizji.
Transmisja na żywo z drona to jedna z naszych usług jaką wykonujemy z powietrza. Obsługujemy zarówno wydarzenia jak i relacje dla telewizji. Zapraszamy do kontaktu.

Cała akcja wydarzyła się w Dęblinie na terenie Muzeum Sił Powietrznych oraz w strefie MCTR, a nawet MCTR2km. Loty w tym miejscu są zabronione i mogły odbyć się jedynie za zgodą zarządzającego. Uzyskaliśmy taką zgodę i byliśmy w ciągłym kontakcie z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie ruchu w tym miejscu. W czasie uroczystości swoje loty wykonywały również samoloty co skutkowało koniecznością dostosowania się do ich przelotów. Przed samym rozpoczęciem musieliśmy wykonać lot testowy aby sprawdzić czy obraz przesyła się prawidłowo. Do transmisji obrazu używany był port HDMI. Nasze drony pozwalają również na transmisję poprzez SDI.
Transmisja na żywo z drona w Dęblinie zakończyła się pełnym sukcesem pomimo niesprzyjającej pogody (0 stopni). Kluczowym było doświadczenie operatora oraz odpowiednie dbanie o akumulatory i ich właściwą temperaturę.

668-423-647

kontakt@droniq.pl

Autor:

Specjaliści od dronów

Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz porozmawiać o stosowaniu dronów. Zamów jedną z usług dronowych lub szkolenia.