Sprzęt – Nasze drony

Dysponujemy wieloma najnowocześniejszymi dronami, które zawsze odpowiednio dopasowujemy do wykonywanej realizacji. Dzięki temu możemy podjąć się praktycznie każdego zadania, które należy wykonać za pomocą bezzałogowców.
Oczywiście do każdego naszego drona powiadamy odpowiednią ilość akumulatorów, co pozwala nam na wykonywanie lotów przez praktycznie cały dzień.
Dzięki szerokiej ofercie sprzętowej mamy możliwość realizacji zarówno standardowych zdjęć z powietrza oraz najbardziej zaawansowanych pomiarów geodezyjnych w przystępnych cenach w najwyższej możliwej jakości. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań lidera na rynku – firmy DJI.


Sprzęt standardowy – najczęściej wykorzystywany model

Dron DJI Phantom 4 Pro
DJI Phantom 4 Pro

Jednym z najczęściej wykorzystywanych przez nas dronem jest model Phantom 4 Pro. Wykorzystujemy go do nagrywania filmów oraz zdjęć z powietrza przy zleceniach, które nie wymagają kinowej jakości, a najważniejszy jest kompromis pomiędzy jakością a ceną.
Kamera w którą jest wyposażony ten dron pozwala na nagrywanie w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a za pełną stabilizację odpowiada 3-osiowy gimbal. Zwykle klientom wystarcza jednak jakość FULL HD, którą oczywiście bez problemu jesteśmy w stanie otrzymać. Dron ma możliwość wykonywania bardzo dobrej jakości zdjęcia dzięki 20 megapikselowej matrycy. Zdjęcia możemy wykonywać zarówno w JPEG jak i RAW, dzięki czemu uzyskane fotografie nadają się do dalszej obróbki lub druku w większym formacie. Czas lotu wynosi blisko 30 minut, a mały gabaryt sprawia, że dron ten doskonale sprawdza się przy miejskich nagraniach.


Drony profesjonalne – sprzęt dla najbardziej wymagających klientów

Najwyższej jakości nagrania wymagają odpowiedniego sprzętu. Dostępne mamy następujące platformy latające – Matrice 210 RTK oraz Inspire 2.

Matrice 210
Dron Matrice 210

Inspire 2
Dron Inspire 2 X5S