Zamknij

15 marca 2020

Stadion Jagiellonii z powietrza

Stadion Jagiellonii z powietrza – zdjęcia

Stadion Miejski w Białymstoku to stadion gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna piłkarska Jagiellonia Białystok. Stadion po raz pierwszy został oddany do użytku w 1971 roku i mieścił 15 000 osób. Po 2 latach zmodernizowano stadion tak, że na trybunach mogło zasiąść 30 000 ludzi. Rekordem frekwencji jest wynik 36 000 osób na meczu z Widzewem Łódź w 1987 r. Zimą do treningów wykorzystywane jest boczne boisko ze sztuczną nawierzchnią, które posiada najwyższy certyfikat FIFA Quality PRO. Na boisku treningowym trenuje również drużyna futbolu amerykańskiego – Lowlanders Białystok.
Aktualnie (2020) jest to największy i najnowocześniejszy obiekt sportowy w północno-wschodniej Polsce. W pełni zmodernizowany i oddany do użytku został w 2014 roku ma 22 372 miejsc siedzących.

Stadion Miejski w Białymstoku z drona

Stadion Jagiellonii sfotografowaliśmy po raz pierwszy z powietrza w 2016 roku. W tym czasie jako nieliczni oferowaliśmy usługę filmowania z powietrza w Białymstoku i okolicach. W tym czasie zdjęcia z drona wykonywaliśmy dronem Inspire 1, który aktualnie został zastąpiony już nowszym modelem. Aktualnie możemy wykonywać usługi dronem w Białymstoku za pomocą wielu profesjonalnych bezzałogowców.

Zdjęcie stadionu Jagiellonii Białystok z drona

Stadion Jagiellonii z lotu ptaka

Stadion Miejski w Białymstoku z drona

Autor:

Specjaliści od dronów termowizyjnych

Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz porozmawiać o stosowaniu dronów w inspekcjach termowizyjnych. Zamów jedną z usług dronowych lub szkolenia.