Zamknij

21 czerwca 2020

Zdjęcia nieruchomości z drona

Zdjęcia nieruchomości z powietrza

Lotnicze zdjęcia nieruchomości cieszą się rosnącą popularnością wśród naszych klientów. Z całą pewnością zdjęcia sprzedażowe, które uzupełnione sa o zdjęcia z drona wpływają na jakoś prezentowanej oferty i wyróżnienie się na rynku nieruchomości. Dlaczego zdjęcia nieruchomości z drona cieszą się tak dużą popularnością? Z góry widać więcej, dlatego coraz więcej agentów nieruchomości czy deweloperów, jak również prywatni inwestorzy decydują się na zamówienie naszej usługi. Nieruchomości widziane z powietrza pozwalają na lepszą prezentację otoczenia i ukazanie pełni zalet jakie chcemy przekazać klientowi. Klient, który widzi zdjęcia z drona otrzymuje pełne informacje o okolicy gdzie zamierza zamieszkać i częściej decyduje się na zakup mieszkania.

Dlaczego warto wykorzystać drony w sprzedaży nieruchomości?

Jedną z najtrudniejszych elementów sprzedaży nieruchomości jest jego marketing. W większości przypadków ogłoszenia wystawiane są w internecie gdzie podobnych ofert znajdziemy setki tysięcy? Jak więc można wyróżnić się na tle konkurencji? Właśnie tutaj z pomocą przychodzą drony. Za ich pomocą można przygotować ofertę w nowoczesny i wcześniej niedostępny sposób stosunkowo niewielkim kosztem.  Za pomocą drona wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia filmy, co stanowi ogromną różnicę w porównaniu do zdjęć naziemnych. Dziś najnowszą bronią marketingową na rynku nieruchomości jest wykorzystanie animacji nałożonych na film z drona prezentujący cały okoliczny teren. Szeroka perspektywa pozwala na zaprezentowanie nie tylko najbliższego sąsiedztwa, ale też dużej części miasta czy kluczowych elementów komunikacyjnych – tak ważnych przy wyborze lokalizacji naszego mieszkania. Za pomocą drona wykonujemy również wirtualne spacery czyli panoramy sferyczne 360 stopni. Klika nałożonych panoram pozwala na ukazanie wszystkich szczegółów wybranej nieruchomości i swobodny spacer pomiędzy tymi punktami.

5 argumentów za tym aby zamówić drona do wykonania zdjęć nieruchomości

1. Dobrze wykonane ujęcia z drona nie tylko wyglądają niewiarygodnie profesjonalnie, ale mogą wzbudzać podziw i zainteresowanie, których po prostu nie można uzyskać z fotografii naziemnej. Każdy się zgodzi, że zdjęcia i filmy z drona po prostu uatrakcyjniają ofertę sprzedaży.

2. Dronem można nagrać całą nieruchomość. Za pomocą mniejszych modeli jesteśmy w stanie bezinwazyjnie latać również wewnątrz budynku. W połączeniu tego z nalotem z zewnątrz jesteśmy w stanie wykonać kompleksową prezentację nieruchomości, która będzie wyglądała jak rewelacyjny wirtualny spacer- nie do wykonania z ziemi.

3. Podkreślenie zalet lokalizacji. Bliskość szkół, przystanków, sklepów, kin czy innych atrakcji są ważne dla większości kupujących. Za pomocą zdjęć nieruchomości z drona, po nałożeniu warstw na zdjęcie można zaprezentować interesujące nas elementy – nudna mapa odchodzi w zapomnienie.

4. Pokaż profesjonalizm. Zdjęcia wykonane telefonem nigdy nie będą wyglądały tak dobrze jak te zrobione profesjonalnym sprzętem. Drony nagrywają filmy w 4K i wykonują doskonałej jakości zdjęcia, które z powodzeniem można drukować na dużych formatach, udostępniać w mediach społecznościowych czy drukować w katalogach. Porządne zdjęcia nieruchomości z drona dobrze świadczą o sprzedawcy  – w końcu często kupujemy oczami.

5. Dogoń konkurencję. Agenci nieruchomości coraz częściej wykorzystują drony do wykonania zdjęć i filmów z powietrza. Koszt wykonania sesji nie jest duży, a przy kilku lub kilkunastu nieruchomościach cena jednostkowa będzie jeszcze niższa. W stosunku do wartości za jakie są sprzedawane nieruchomości, są sprawy, które nie obniżają znacząco zysku. Zwłaszcza na rynku sprzedaży luksusowych apartamentów – nowoczesna forma prezentacji, jaką są zdjęcia z drona, stają sie powoli standardem co bardzo nas cieszy.

A może filmy nieruchomości z drona?

Ruchomy obraz zawsze pokaże więcej niż statyczne zdjęcie. Filmy nieruchomości z powietrza mogą być jednym z czynników, który pomoże w lepszym odbiorze inwestycji i szybszej sprzedaży. Za pomocą naszych bezzałogowców możemy wykonać cały film promocyjny z drona – zwłaszcza gdy mówimy o domach lub działkach. Właśnie w takich przypadkach, gdy mamy duże budowle lub rozległe tereny doskonale spisuje się dron. Szerokokątna kamera pozwoli na uchwycenie całego kadru i w świetny sposób pokaże całą okolicę.

Co najczęściej pokazujemy w filmie z drona?

 • Domy na sprzedaż
  Ujęcia z drona połączone z nagraniami z ziemi przyciągają uwagę klientów i tworzą niesamowity klimat. Wykorzystujemy profesjonalne kamery 4K i stabilizatory dzięki czemu ujęcia są bardzo wysokim poziomie.
 • Działki na sprzedaż
  Wielkość działki, jej położenie wraz z nałożonymi granicami i wskazaniami najważniejszych obiektów w jej sąsiedztwie – tak powinna wyglądać profesjonalna prezentacja. Zapomnij o screenie z geoportalu i zdjęcia z ziemi.
 • Prezentacja hoteli i firm usługowych
  Hotele oprócz pięknych pokoi i wnętrz mają często ciekawą bryłę i z zewnątrz wyglądają równie atrakcyjnie. Z powietrza widać to jeszcze lepiej.
 • Mieszkania na sprzedaż
  Doświadczony operator jest w stanie wykonać płynne, stabilne ruchy, które w połączeniu z montażem zaprezentują mieszkanie w odpowiedni sposób.

Filmy i zdjęcia sprzedażowe z drona

Wykonanie filmu sprzedażowego jest jednym podstawowych rzeczy jakie można wykonać, aby odpowiednio zareklamować nieruchomość i ostatecznie doprowadzić do sprzedaży. W naszej ofercie znajduje się nie tylko wykonanie zdjęć i filmów nieruchomości z drona, ale także dalsza obróbka oraz montaż filmów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymają Państwo produkt najwyższej jakości, z którego będziecie w 100% zadowoleni. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą świadczącą usługi z drona.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do stworzenia filmu sprzedażowego z drona?

 • Nowoczesny sprzęt foto/wideo
  Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie rejestrującym obraz w jakości lepszej niż 4K – 5.2K, lustrzanki cyfrowe, liczne obiektywy, oświetlenie i mikrofony. Zawsze dobierzemy odpowiednio sprzęt do wymagań klienta.
 • Współpracujemy z profesjonalistami
  Za montaż filmu odpowiadają montażyści z wieloletnim doświadczeniem z odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami. Jako operatorzy dronów mamy odpowiednie uprawnienia do legalnego wykonywania lotów.
 • Obniżamy cenę dla zdecydowanych i stałych klientów
  Zamawiają pełną usługę (zdjęcia + film) obniżymy cenę o 10% jej początkowej wartości. Możesz liczyć na stały rabat również przy dalszej współpracy czy poleceniach.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do stworzenia filmu sprzedażowego z drona?

 • Nowoczesny sprzęt foto/wideo
  Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie rejestrującym obraz w jakości lepszej niż 4K – 5.2K, lustrzanki cyfrowe, liczne obiektywy, oświetlenie i mikrofony. Zawsze dobierzemy odpowiednio sprzęt do wymagań klienta.
 • Współpracujemy z profesjonalistami
  Za montaż filmu odpowiadają montażyści z wieloletnim doświadczeniem z odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami. Jako operatorzy dronów posiadamy odpowiednie uprawnienia do legalnego wykonywania lotów.
 • Obniżamy cenę dla zdecydowanych i stałych klientów
  Zamawiają pełną usługę (zdjęcia + film) obniżymy cenę o 10% jej początkowej wartości. Możesz liczyć na stały rabat również przy dalszej współpracy czy poleceniach.

668-423-647

kontakt@droniq.pl

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy,
aby otrzymać ofertę na wynajem drona