Zamknij

19 maja 2019

Wrocław z drona – zdjęcia z powietrza

Zapraszamy do obejrzenia kilku lotniczych zdjęć Wrocławia, które wykonaliśmy za pomocą naszego drona.

Wrocław z drona – zobacz to miasto z innej perspektywy. Przy okazji ostatniej realizacji wykonywanej we Wrocławiu – stolicy dolnego śląska wykonaliśmy kilka zdjęć ukazujących miasto z lotu ptaka. Niestety ograniczony czas nie pozwolił nam na zbyt częste zmiany lokalizacji więc przedstawimy tylko kilka wybranych zdjęć, które udało nam się wykonać z drona. Fotografie wykonywane były z samego rana, niestety przy dość pochmurnej pogodzie.


Na pierwszym zdjęciu widoczna jest część wyspy Młyńskiej.
Dalej Parafia Najświętszej Maryi Panny na Piasku we Wrocławiu oraz Katedra św. Jana Chrzciciela w dalszym planie.


Wrocław z powietrza – widoczny fragment wyspy Młyńskiej

Wrocław z powietrza w nocy i w dzień

Tuż po zmroku wystartowaliśmy na krótko ponownie – tym razem w celu wykonania nocnego zdjęcia z powietrza. Na dole widać pięknie oświetloną Kładkę Słodową oraz most Uniwersytecki.
Najbardziej oświetlony obiekt to oczywiście Uniwersytet Wrocławski wraz z Kościołem Rzymskokatolickim pw Najświętszego Imienia Jezus. W tle widoczny jest jeden z najbardziej rozpoznawanych nowoczesnych budynków we Wrocławiu – Sky Tower. Na tym zdjęciu oddalony o prawie 3km od miejsca wykonywania zdjęcia z drona. Drugie zdjęcie – praktycznie w identycznym kadrze wykonane w dzień.

Wrocław z drona w dzień
Wrocław z drona w dzień – Widok na centrum miasta
Wrocław nocą z drona
Wrocław nocą z drona – widok na centrum miasta

Wrocław z drona – Panorama 360 stopni

Aby otworzyć Panoramę 360 należy kliknąć na poniższy obrazek i zaczekać chwilę na załadowanie się zdjęć w pełnej rozdzielczości.


Nowe i stare budownictwo we Wrocławiu. Zobacz Wrocław z drona

To zdjęcie z powietrza ukazuje Wrocław jako miasto z różnorodną zabudową. Po prawej nowoczesny budynek – po lewej wieloletnie kamienice.


Jako DroniQ.pl świadczymy usługi dronami na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz wynająć drona we Wrocławiu lub okolicach.
Wykonujemy najbardziej profesjonalne zlecenia zarówno te dotyczące filmowania lub zdjęć jak i techniczne – inspekcje, budowy, nadzory, pomiary geodezyjne.

Usługi dronem - kontakt
DroniQ.pl – Usługi dronem

Autor:

Specjaliści od dronów

Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz porozmawiać o stosowaniu dronów. Zamów jedną z usług dronowych lub szkolenia.