Zamknij

5 lipca 2019

Ślub i wesele z drona

 

Ślub i wesele z drona – Warszawa

Ślub z drona to jedna z naszych usług w DroniQ.pl. Drony wykorzystujemy do nagrywania wesel z powietrza z powodzeniem już od dłuższego czasu.

 


 

Skrót – filmowanie ślubu z drona cennik

 

Jeśli nie chcesz czytać całego wpisu o tym jak pracujemy podczas filmowania wesel to przedstawiamy skrót całości wraz z cenami. Dron na wesele cena:

 

Przykładowe ceny obowiązują w promieniu 50km od Warszawy.
Kościół + Sala – 700 zł
Ślub w plenerze – 700zł
Domy młodych + kościół + sala – 900zł

 

Zapraszamy do kontaktu: 668-423-647

 


Takie użycie dronów stało się bardzo popularne w ostatnich kilku latach i obecnie w wielu firmach filmujących stało się standardem.
Dla młodych par będzie to wyjątkowy dzień więc nagrania z powietrza również muszą być na odpowiednim poziomie. Na swoim koncie mamy już dziesiątki realizacji podczas ślubów, więc wybierając naszą firmę macie pewność, że nagrania będą wykonane profesjonalnie, bezpiecznie, zgodnie z przepisami oraz w bardzo dobrej jakości. Gdy latamy – staramy się wykonywać swoje zadania tak aby uwiecznić najważniejsze momenty tego dnia, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i nie wlatując gościom oraz parom młodym nad głowy. Zawsze zachowujemy bezpieczną odległość podczas wykonywania ujęć i staramy się aby dron był jak najmniej uciążliwy. Jeżeli wybieracie firmę, która będzie filmowała z ziemi i oferują usługę nagrywania z drona – zapytajcie czy operator posiada odpowiednie uprawnienia – Świadectwo Kwalifikacji UAV. Wykonywanie lotów bez odpowiednich uprawnień może się skończyć różnie, a późniejsze konsekwencje mogą być bardzo poważne. Wszyscy nasi operatorzy posiadają ubezpieczenie OC, dzięki temu czujemy się pewnie i bezpiecznie podczas lotów.

 

Co nagrywamy dronem podczas Ślubu?

 

Nagrywanie podczas całego dnia

Najczęściej nagrywamy wszystkie miejsca gdzie znajduje się para młoda. Zwykle zaczynamy nagrywanie w domu Pana Młodego, gdzie kręcimy okolicę domu oraz moment wyjścia z domu. Następnie wyprzedzamy samochód z młodym, przyjeżdżamy do domu Panny Młodej i nagrywamy moment przyjazdu (w międzyczasie możemy nagrać “bramy” jeżeli będą występowały), następnie nagrywamy dom i okolicę młodej. Czekamy na wyjście pary młodej z domu oraz odjazd w kierunku najczęściej kościoła gdzie odbędzie się ceremonia. Jeżeli warunki na to pozwalają nagrywamy moment wejścia młodych do kościoła. W czasie mszy nagrywamy panoramę kościoła – zwykle są to bardzo ładne budynki, które z powietrza wyglądają niesamowicie.
Następnie czekamy na jeden z najważniejszych momentów – wyjście młodych z kościoła. Zwykle towarzyszą temu rozsypywane kwiaty, balony z helem, gołębie itd. Kończąc ujęcia przy kościele, staramy się krótko nagrać moment składania życzeń, a następnie udajemy się na miejsce sali weselnej. Nagrywamy moment przyjazdu młodych, wejście na salę oraz całą okolicę.
Zwykle tutaj kończy się nasza praca. Najczęściej przegrywamy materiał na karty i oddajemy je kamerzystom. Mamy również możliwość przesłania nagranych materiałów online.

 

Zwykle koszt nagrania całego wesela wynosi 900zł + opcjonalny dojazd jeżeli nagrania są dalej niż 50km od Warszawy. Takie nagrania zaczynamy około godziny 13/14 (Dom młodego) i kończymy około 19/20 (Sala Weselna).

 

Kościół z drona 

 

Nagrania z najważniejszych momentów

Oczywiście zdarzają się również krótsze nagrania. Czasem para młoda lub kamerzyści wymagają jedynie materiału z kościoła oraz sali i takie ujęcia również wykonujemy. W związku z tym cena za wykonanie takiej usługi również ulega obniżeniu. Nagrania z dwóch lokalizacji podczas wesela (kościół + sala) to koszt 700zł + opcjonalny dojazd jeżeli nagrania są dalej niż 50km7 od Warszawy.

Ślub z drona - życzenia 

 

 

Ślub z drona – życzenia

 

Nagrywanie ślubu w plenerze i mniejsze zlecenia

Wykonywaliśmy również nagrania podczas ślubów cywilnych. Wtedy najczęsciej wszystko trwa zdecydowanie krócej oraz bez konieczności przemieszczania się. Jeżeli Twoja uroczystość będzie w jedym miejscu np. ślub w plenerze – koszt nagrania całości będzie wynosił 600zł + opcjonalny dojazd jeżeli nagrania są dalej niż 50km od Warszawy.

 

Ślub w plenerze z drona

Oczywiście w przypadku realizacji ślubu z drona nie zamykamy się tylko w takich pakietach. Zawsze staramy się dostosować ofertę do tego czego chcą nasi klienci. Jeżeli Twoje zlecenie wymaga modyfikacji – nie ma problemu – dostosujemy się.
Zawsze dajemy z siebie 100% aby klient był zadowolony.

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Autor:

Specjaliści od dronów

Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz porozmawiać o stosowaniu dronów. Zamów jedną z usług dronowych lub szkolenia.