Zamknij

10 kwietnia 2020

Dezynfekcja z drona – Usługa oprysku z powietrza

Dezynfekcja z drona – usługa

Dezynfekcja z drona to nasza najnowsza usługa, którą przedstawiamy w 2020 roku. Naszą ofertę dotyczącą dezynfekcji z drona do oprysków DJI Agras wykonujemy praktycznie jako pierwsi w kraju. Nasza propozycja to odpowiedź na aktualną sytuację spowodowaną koronawirusem. Usługa dezynfekcji powierzchni z drona skierowana jest głównie do włodarzy miast i samorządów w celu dezynfekcji ulic ponieważ to tutaj dron sprawdza się najlepiej. Drona mogą wykorzystać również zarządzający obiektami, które wymagają dezynfekcji. Sprzęt, który wykorzystujemy może wykonywać lot zarówno na łatwo jak i trudno dostępnym terenie. Bezzałogowiec jest skutecznym narzędziem, które przyspiesza prace związane z dezynfekcją przestrzeni. Wykorzystanie dronów do oprysków w celu dezynfekcji jest stosowane w wielu krajach na całym świecie w czasie pandemii. Teraz ta usługa jest dostępna w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do kontaktu w celu otrzymania pełnej oferty.

Jak wygląda oprysk z drona?

Na podstawie doświadczeń z innych krajów opracowaliśmy rekomendowany zestaw zaleceń, procedur oraz zasad bezpieczeństwa, które należy stosować przy operacji oprysku z drona. Dokument przedstawiliśmy w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź na przeprowadzenie misji dezynfekujących z drona w Polsce.

Dezynfekcja z drona odbywać się powinna w asyście odpowiednich funkcjonariuszy, którzy powinni zadbać o odpowiednie wytyczenie oraz zabezpieczenie terenu.
Całą procedurę wykonywanych czynności przekazujemy zamawiającym do akceptacji i ewentualnej edycji w celu lepszego dostosowania do wymagań.
Zapewniamy kompleksową usługę przeprowadzenia dezynfekcji z powietrza.

Dron do oprysków

Misje dezynfekujące przeprowadzamy za pomocą dronów rolniczych do opryskiwania DJI Agras MG1-S. Jest to ten sam model, który w normalnych warunkach służy do przeprowadzania usług dronem dla rolnictwa w zakresie oprysku.

Aktualnie jesteśmy w stanie zaproponować maksymalnie 3 sztuki tego drona opryskiwacza. Według naszej wiedzy łączna liczba sprzętu tego typu w naszym kraju nie przekracza 6 sztuk. Dron do pryskania DJI Agras MG1-S jest w stanie pomieścić 10 litrów płynu – w tym wypadku skutecznego środka do dezynfekcji na bazie chloru. W celu zapewnienia bezpieczeństwa operację przeprowadza dwóch doświadczonych operatorów.

 

Agras T16

Wynajem drona do dezynfekcji ulic

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia pełnej oferty na
przeprowadzenie dezynfekcji z drona. Loty wykonujemy na terenie całego kraju.
Współpracujemy z firmą PomocDronowa.pl oraz Solectric.pl w zakresie sprzętu.

668-423-647  – Konrad Czarnecki

Wypełnij formularz aby otrzymać ofertę na oprysk z drona:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Autor:

Specjaliści od dronów termowizyjnych

Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz porozmawiać o stosowaniu dronów w inspekcjach termowizyjnych. Zamów jedną z usług dronowych lub szkolenia.