Dezynfekcja z drona - usługa

Dezynfekcja z drona to nasza najnowsza usługa, którą przedstawiamy w 2020 roku. Naszą ofertę dotyczącą dezynfekcji z drona do oprysków DJI Agras wykonujemy praktycznie jako pierwsi w kraju. Nasza propozycja to odpowiedź na aktualną sytuację spowodowaną koronawirusem. Usługa dezynfekcji powierzchni z drona skierowana jest głównie do włodarzy miast i samorządów w celu dezynfekcji ulic ponieważ to tutaj dron sprawdza się najlepiej. Drona mogą wykorzystać również zarządzający obiektami, które wymagają dezynfekcji. Sprzęt, który wykorzystujemy może wykonywać lot zarówno na łatwo jak i trudno dostępnym terenie. Bezzałogowiec jest skutecznym narzędziem, które przyspiesza prace związane z dezynfekcją przestrzeni. Wykorzystanie dronów do oprysków w celu dezynfekcji jest stosowane w wielu krajach na całym świecie w czasie pandemii. Teraz ta usługa jest dostępna w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do kontaktu w celu otrzymania pełnej oferty.

Jak wygląda oprysk z drona?

Na podstawie doświadczeń z innych krajów opracowaliśmy rekomendowany zestaw zaleceń, procedur oraz zasad bezpieczeństwa, które należy stosować przy operacji oprysku z drona. Dokument przedstawiliśmy w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź na przeprowadzenie misji dezynfekujących z drona w Polsce.

Dezynfekcja z drona odbywać się powinna w asyście odpowiednich funkcjonariuszy, którzy powinni zadbać o odpowiednie wytyczenie oraz zabezpieczenie terenu.
Całą procedurę wykonywanych czynności przekazujemy zamawiającym do akceptacji i ewentualnej edycji w celu lepszego dostosowania do wymagań.
Zapewniamy kompleksową usługę przeprowadzenia dezynfekcji z powietrza.

Dron do oprysków

Misje dezynfekujące przeprowadzamy za pomocą dronów rolniczych do opryskiwania DJI Agras MG1-S. Jest to ten sam model, który w normalnych warunkach służy do przeprowadzania usług dronem dla rolnictwa w zakresie oprysku.

Aktualnie jesteśmy w stanie zaproponować maksymalnie 3 sztuki tego drona opryskiwacza. Według naszej wiedzy łączna liczba sprzętu tego typu w naszym kraju nie przekracza 6 sztuk. Dron do pryskania DJI Agras MG1-S jest w stanie pomieścić 10 litrów płynu - w tym wypadku skutecznego środka do dezynfekcji na bazie chloru. W celu zapewnienia bezpieczeństwa operację przeprowadza dwóch doświadczonych operatorów.

 

Agras T16

Wynajem drona do dezynfekcji ulic

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia pełnej oferty na
przeprowadzenie dezynfekcji z drona. Loty wykonujemy na terenie całego kraju.
Współpracujemy z firmą PomocDronowa.pl oraz Solectric.pl w zakresie sprzętu.

668-423-647  – Konrad Czarnecki

Wypełnij formularz aby otrzymać ofertę na oprysk z drona:

  Oświadczam, że zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego
  Polityka Prywatności

  Agras T30 – Najlepszy dron do oprysków

  DJI Agras T30 – Król podniebnych oprysków. Najlepszy dron do oprysków na rynku. Poznaj szczegóły i zamów w przedsprzedaży.

  Agras T10 – Najmniejszy dron do oprysku

  DJI Agras T10 – Najmniejszy dron do przeprowadzania oprysków z powietrza. Zamów wdrożenie lub usługę oprysku.

  Nowe drony do oprysku DJI Agras

  Firma DJI kolejny raz przeprowadza rewolucje. Tym razem na dronach do oprysu. Nowe drony do oprysku DJI Agras to modele T30 oraz T10. Poznajcie możliwości.

  Pomiary z drona – Dokumentacja z powietrza

  Wykonujemy pomiary z drona i dostarczamy dane z powietrza. Zobacz do czego przyda Ci się dokumentacja i pomiary w Twojej działalności.

  Inspekcja rynien z drona

  Zobacz jak wykonujemy inspekcje rynien za pomocą dronów. Przedstawiamy techniki pracy oraz pełne case study.

  Inspekcja paneli fotowoltaicznych dronem

  Sprzedajesz nieruchomość? Zamów profesjonalną sesje z drona. Sprawdziliśmy, że zdjęcia nieruchomości z drona wzbogacają ofertę i przyspieszają sprzedaż.

  Jak filmować dronem podczas wesela?

  Poznaj sprawdzone techniki dotyczące kręcenia filmów z drona podczas wesel.

  Zdjęcia nieruchomości z drona

  Sprzedajesz nieruchomość? Zamów profesjonalną sesje z drona. Sprawdziliśmy, że zdjęcia nieruchomości z drona wzbogacają ofertę i przyspieszają sprzedaż.

  Fotogrametria z drona

  Sprawdź możliwości jakie daje fotogrametria z drona. Poznaj fotogrametrię niskiego pułapu i zamów usługę pomiarów z drona.

  Zdjęcia z powietrza

  Jak robimy filmy reklamowe dronem? Poznaj nasze możliwości i zamów film reklamowy z drona dla Twojej firmy.