Już 27.11.2024 o godzinie 15:00 odbędzie się webinar omawiający zagadnienia Dronów w Rolnictwie w 2024 roku. Webinar organizowany jest przez DJI Agriculture Polska.
Podczas wydarzenia dowiesz się między innymi:
Webinar został zaplanowany tak, aby dostarczyć Ci jak najwięcej wiedzy w krótkim czasie. Potrwa około godziny, a jego szczegółowy harmonogram przedstawia się następująco:
Szczegóły wydarzenia: https://enterprise.dji-ars.pl/drony-w-rolnictwie-2024-zapraszamy-na-bezplatny-webinar/

Wiemy sporo o dronach rolniczych. Skontaktuj się z nami w sprawie wykorzystania dronów w rolnictwie precyzyjnym lub wynajmij pilota drona opryskowego.
Kontakt
Konrad Czarnecki
Mail: kontakt@droniq.pl
Od 2016 roku wykorzystuję drony do inspekcji, geodezji, wykonywania fotografii lotniczych i tworzenia filmów z powietrza. W 2018 zostałem instruktorem dronów przeszkoliłem dziesiątki przyszłych pilotów. Jestem certyfikowanym instruktorem dronów rolniczych DJI Agriculture oraz dronów przemysłowych Autel. Brałem udział w takich projektach jak: sianie lasu dronem, dezynfekcja parku rozrywki z drona, wykonywanie inspekcji termowizyjnych na farmach fotowoltaicznych, symulacje transportu czy transmisje na żywo prosto do TV. Jestem autorem wielu specjalistycznych szkoleń oraz kursów dronowych.
Napisz lub zadzwoń jeśli chcesz zamówić dowolne usługi dronowe.
DRONIQ Konrad Czarnecki
ul. Lipowa 10
16-010 Wasilków
NIP: 9662029740
Świadczymy profesjonalne usługi dronami głównie na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w wykonywaniu inspekcji z drona, usług dla rolnictwa (opryski, cieniowanie), zdjęciach i filmach z powietrza. Realizujemy filmy timelapse oraz szkolimy ze specjalistycznego wykorzystania dronów.
Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zadzwoń do nas aby wynająć drona lub napisz aby otrzymać darmową wycenę. Jeśli nie możemy odebrać bo akurat latamy – oddzwonimy:
Tel: +48 668 423 647 Inspekcje, Foto/Wideo, Szkolenia
Tel: +48 723 457 508 Rolnictwo Precyzyjne (Opryski z drona, cieniowanie szklarni)
kontakt [at] droniq.pl
