Zamknij

Zdjęcia z powietrza to nowoczesny i skuteczny środek reklamowy, o którym przekonuje się coraz więcej firm. Każdego dnia w telewizji widzimy liczne zdjęcia z drona. Teraz podniebne ujęcia są dostępne również dla Ciebie! Dzięki nowoczesnym dronom możemy świadczyć usługę wykonania zdjęć z powietrza w dużo przystępnych cenach i doskonałej jakości 4K.

 

Zdjęcia z drona

 

Możliwości jakie dają drony i zdjęcia wykonane z powietrza sprawdzają się w wielu branżach i ciągle odkrywamy nowe zastosowania dla naszych bezzałogowców. Zdjęcia lotnicze w wielu przypadkach to nie tylko świetny materiał do wykorzystania w marketingu ale również profesjonalne źródło informacji w przypadku wykonywania inspekcji technicznych. Zdjęcia z powietrza najczęsciej są wykorzystywane do:

 

  • Marketingu i promocji
  • Inspekcji technicznych
  • Oceny możliwości przeprowadzenia inwestycji – planowanie przestrzenne
  • Wizualizacji budynków w 3D w architekturze
  • Tworzenia ortofotomap
  • Oceny uszkodzeń po żywiołach
  • Poszukiwań i akcji ratunkowych
  • Tworzenia panoram i wirtualnych spacerów

Lista sposobów na wykorzsytanie zdjęć z drona nie jest oczywiście zamknięta i ograniczona tylko wyżej wymienionymi. Są to realizacje, które najczęściej wykonywaliśmy. 

 

Zdjęcia z powietrza Warszawa

 

Zdjęcia z drona wykonujemy na terenie całego kraju, lecz naszą główną lokalizacją jest Warszawa. Wszystkie zdjęcia jakie wykonujemy są w doskonałej jakości minimum 20 Megapikseli. Taka rozdzielczość w 100% wystarcza aby wykorzystać fotografie w mediach społecznościowych, w prasie lub przygotować do druku na większym formacie na przykład na obrazach, canvasach, a nawat bilbordach. W naszym archiwum mamy setki zdjęć ze stolicy, które wykonaliśmy na przestrzeni kilku ostatnich lat. Jeżeli potrzebuejsz zdjęć lotniczych z Warszawyskontaktuj się z nami. Być może spodobają Ci się zdjęcia z naszego stocka i wykorzystasz je bez konieczności wynajmowania drona.

 

Zdjęcia dronem 

 

Fotografia lotnicza dostarcza niesamowitych widoków chociaż jako operatorzy przywykliśmy do tych widoków. Wiemy jednak, że dla naszych klientów często są to pierwsze kontakty z możliwościami jakie dają bezzałogowe statki powietrzne. Stale podnosimy swoje kwalifikacji, uczymy się nowych technik wykonywania zdjęć z drona, inwestujemy w nowoczesny sprzęt, który daje nam jeszcze więcej możliwości. W zależności od preferencji możemy dostarczyć zarówno surowe zdjęcia wykonane w formacie RAW (DNG) lub odpowiednio obrobione, które nadają się do publikacji. Drony jakimi dysponujemy potrafią latać około 20 minut i w tym czasie jesteśmy w stanie wykonać pełną sesję dla wybranego obiektu. Oczywiście nie oznacza to, że w 20 minut załatwimy całą sprawę. Sprawdzenie możliwości wykonywania lotu, załatwienie pozwolenia na lot lub zgłoszenie go, wybranie odpowiedniej pory na zdjęcia, dalsza obróbka to tylko część pracy jaką musimy wykonać aby dostarczyć kilkanaście zdjęć z drona z jednej sesji. 

 

Zdjęcia z powietrza cennik

 

Napisz do nas lub zadzwoń aby otrzymać pełną ofertę na wykonanie zdjęć z drona. Podstawowy koszt za wykonanie zdjęć z drona wynosi 399zł jeżeli zdjęcia mają być wykonane na terenie Warszawy lub bliskich okolic. Zdjęcia jesteśmy w stanie udostępniać nawet tego samego dnia po wykonaniu i często wykonujemy zdjęcia potrzebne na wczoraj.

Zapraszamy do odwiedzin naszej galerii zdjęć z drona oraz do kontaktu.

 

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń aby się z nami skontaktować.