Zdjęcia 360 z drona

Zdjęcia 360 z drona czyli inaczej panoramy sferyczne to  połączone ze sobą zdjęcia, które dają możliwość swobodnego obracania się po widocznym obszarze. Kilka połączonym ze sobą wirtualnych panoram możemy połączyć ze sobą tworząc wirtualny spacer po wybranych przez nas punktach.

Gdzie wykorzystać zdjęcia sferyczne?

Zdjęcia wykonane w technice 360 doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie trzeba pokazać dany obiekt wraz z otaczającą go szeroko okolicą. Panoramy wykonane z drona idealnie pasują do prezentacji hoteli, osiedli, ale też do inspekcji  z powietrza postępu przeprowadzanych budów. Jest to również doskonałe narzędzie marketingowe dla agencji nieruchomości, służące do profesjonalnej prezentacji multimedialnej działek czy domów na sprzedaż.

Białystok – Panorama 360BiałystokOnline.pl | Białystok | Białystok – Eska Info | Białystok subiektywnie | Dzień Dobry Białystok

Opublikowany przez Droniq.pl – Usługi dronem Poniedziałek, 29 czerwca 2020

Gdzie można opublikować zdjęcia 360 z drona?

Panoramy sferyczne 360 wykonane z drona technicznie nie różnią się od tych wykonanych z ziemi. Przygotowane przez nas zdjęcia mogą być udostępniane w mediach społecznościowych (np. facebook) czy indywidualnych stronach internetowych. Takie panoramy odtwarzane są bez problemu na komputerach stacjonarnych oraz nawet starszych smartfonach. Wykonane panoramy udostępniamy w formacie odpowiednim do wymagań klienta formacie lub przechowywane i udostępniane są na naszych serwerach.

Wirtualny spacer z drona

Gdy połączymy ze sobą kilka lub kilkanaście panoram sferycznych możemy wykonać tak zwany wirtualny spacer z powietrza. W wielu przypadkach to właśnie stworzenie podniebnego spaceru oznacza wykorzystanie 100% z możliwości drona. Takie rozwiązania cieszą się największą popularnością wśród deweloperów, którzy chcą pokazać zalety lokalizacji swojej inwestycji. Na tak stworzonych mapach, możemy nakładać dodatkowe znaczniki w różnych kolorach według legendy. Zdjęcia sferyczne z drona można oczywiście połączyć ze zdjęciami stacjonarnymi wykonanymi wewnątrz obiektu co pozwala na zwiedzanie go z każdej strony bez konieczności fizycznego przyjazdu.

Jak i czym wykonujemy panoramy sferyczne?

Nasze drony dają dużą możliwość automatyzacji pracy oraz znaczne jej przyspieszenie. Na jedną wirtualną panoramę składa się kilkadziesiąt wykonanych zdjęć, które są przez nas dodatkowo obrabiane oraz łączone przez specjalne oprogramowanie. Nie używamy kamer 360 stopni gdyż takie rozwiązania oferują słabszą jakość i automat niedokładnie łączy zdjęcia.

Ile kosztuje wykonanie zdjęcia 360 z drona?

Koszt wykonania pojedynczego zdjęcia 360 z drona wynosi 400zł. Koszty logistyczne doliczane są w przypadku wykonania usługi dalej niż w promieniu 30km od Warszawy. Koszty wykonania pojedynczej panoramy 360 zmniejszają się wraz z zamawianą ilością.

Ile kosztuje wirtualny spacer z drona?

Wirtualny spacer składający się z trzech panoram sferycznych kosztuje od 1000zł. W takim wypadku udostępniamy wszystkie pliki potrzebne do umieszczenia wirtualnego spaceru na Państwa stronie lub innym wskazanym miejscu. Jeżeli potrzebują Państwo szczegółowej wyceny zgodnej ze swoimi wymaganiami to zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Wypełnj formularz kontaktowy jeśli chcesz otrzymać pełną ofertę. 

    Oświadczam, że zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego
    Polityka Prywatności