Zamknij

Usługi dronem dla rolnictwa

Wykorzystanie dronów w rolnictwie w naszym kraju jest jeszcze dość niszowym tematem, chociaż w wielu krajach używanie dronów staje się tak powszechne jak używanie ciągników. Rolnicy na całym świecie dostrzegają wielki potencjał w wykorzystaniu bezzałogowców bo dzięki temu ułatwiają sobie pracę, uzyskują lepsze plony i oszczędzają pieniądze. Poznaj usługi rolnictwa precyzyjnego w DroniQ.pl

Szkolenie specjalistyczne na drona – ortofotomapy i modele 3D

Zapisz się na nasze szkolenie z tworzenia ortofotomap lub modeli 3D i odkryj nowe możliwości swojego sprzętu. Nie musisz posiadać własnego sprzętu. Zapewniamy fachową wiedzę oraz pracę na nowoczesnym sprzęcie latającym ( DJI Phantom 4 RTK) oraz stacjonarnym ( Wydajna stacja robocza wraz z programem Pix4D Mapper).

Wstępny program szkolenia:

  1. Szkolenie teoria + praktyka, które trwa około 8 godzin. W tym czasie poznasz teorię w wybranym zakresie i poznasz wymagania oraz tajniki wykonywania ortofotomap (fotogrametria niskiego pułapu) lub modeli 3D.
  2.  W czasie części praktycznej nauczysz się planować naloty oraz prawidłowo pozyskiwać dane niezbędne do dalszego przetwarzania.
  3. Praca w programie Pix4D Mapper. Narzędzie to pozwoli Ci na montaż, edycję, pomiary oraz eksport wykonanych materiałów prosto do klienta.
Orotfotomapa z drona

Ortofotomapy

 

Szkolenie z tworzenia Ortofotomap z drona. Naucz się wykonywać nalot oraz przetwarzaćdane do postaci ortofotomap.

Koszt: 2500 zł

 

Szkolenie z tworzenia modeli 3D z drona

Tworzenie modeli 3d​

 

Szkolenie z tworzenie modeli 3D. Naucz się jak zamienić Twojego drona w narzędzie do tworzenia precyzyjnych modeli 3D.

Koszt: 2500 zł

 

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy aby wysłać zapytanie dotyczące rolnictwa precyzyjnego z wykorzystaniem dronów.