Zamknij

 

DJI Agras T50 i T25P – certyfikacja w USA zakończona

DJI dopełniło formalności FCC, aby wprowadzić na rynek amerykański dwa nowe drony rolnicze Agras T50 i T25. To modele, które na rynku Chińskim pojawiły się już w grudniu 2022 roku. W USA drony rolnicze zastąpią modele T40 i T20P, a w Europie T10 i T30.

 

Agras T50 – największa konstrukcja i wydajność

T50 posiada 54-calowe śmigła oraz 8 silników umieszczonych na 4 składanych ramionach. Zbiornik na oprysk posiada 40 litrów ale jest również w stanie przenosić obciążenie o masie do 50kg w przypadku nawozów sypkich i wykorzystania drona Agras T50 do rozsiewania z powietrza z wydajnością do 108 kg/min.Szybkość oprysku w T50 również została znacząco poprawiona w porównaniu z poprzednią generacją, osiągając do 16 litrów minutę przy użyciu dwóch dysz i do 24 litrów na minutę przy wykorzystaniu czterech dysz. Podobnie, silnik rozsiewający również został ulepszony, aby podwoić moment obrotowy i jest wyposażony w wirnik spiralnego kanału przepływowego, który zapewnia bardziej równomierne i płynne rozprowadzanie nawozów.

 

 

Agras T25 – do jednoosobowej pracy z dronem rolniczym

T25 jest bardziej kompaktową i łatwą w transporcie opcją, zaprojektowaną do wydajnej pracy jednoosobowej w mniejszych gospodarstwach. Dzięki mniejszemu i lekkiemu korpusowi dron ma udźwig 25 kg. Zbiornik na ciecz ma pojemność 20 kg. Poza tym T25 dziedziczy wszystkie pożądane funkcje T50, w tym do-okólne unikanie przeszkód, możliwość lotów po stromych zboczach dzięki radarowi i inteligentne wykrywanie gruntu.

 

Agras T50 i T25 – cena i dostępność

Drony DJI Agras T50 i T25 będą dopuszczone w Europie w 2024 lub 2025 roku.
Cena nie jest znana.

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem aktualnie dostępnych dronów z serii DJI Agras lub chcesz zapytać o szczegóły zadzwoń lub wyślij wiadomość.

 

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Telefon: 668-423-647

Mail: kontakt@droniq.pl

 

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Wypełnij formularz kontaktowy,
aby otrzymać ofertę na wynajem drona