DRONIQ.PL – USŁUGI DRONEM

Kompeksowe usługi z powietrza

Profesjonalne usługi dronem

Witamy na naszej stronie. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z wykorzystaniem nowoczesnych i najlepszych na rynku dronów marki DJI. Realizujemy różnorodne zlecenia, w tym z zakresu fotografii oraz filmowania z powietrza (Warszawa i okolice). Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób. Dronami zajmujemy się od 2015 roku. Kiedy zaczynaliśmy działać na rynku dronów naszą główną usługą była fotografia i filmowanie z powietrza. Dziś wykonujemy szereg innych zadań. Nasi operatorzy posiadają uprawnienia VLOS, BVLOS, MR25 oraz uprawnienia instruktorskie wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Z nami masz pewność, że działamy legalnie i profesjonalnie.

Dla ułatwienia nawigacji oraz określenia naszych możliwości podzieliliśmy nasze usługi na kilka kategorii. Są to między innymi filmowanie z powietrza, tworzenie ortofotomap i modeli 3D, montaż wideo i edycja filmów promocyjnych, inspekcje techniczne, rolnictwo precyzyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane zlecenia.

Filmowanie z drona

Tworzymy profesjonalne materiały filmowe z drona. Do dyspozycji mamy drony nagrywające w 4K oraz kinowej jakości 5.2K ProRes RAW.

Inspekcje z drona

Bez problemu docieramy tam gdzie wysłanie człowieka jest niebezpieczne i kosztowne. Przyspieszamy wykonanie inspekcji technicznych oraz ograniczamy koszty ich wykonania.

Modele 3D z drona

Za pomocą dronów wykonujemy modele 3D różnych obiektów. Pozwala to na nowoczesną prezentację inwestycji oraz pomaga w pracach budowlanych.

Szkolenia UAVO

Zrób szkolenie i zostań operatorem drona. Uzyskaj świadectwo kwalifikacji UAVO. Szkolenia w całym kraju.

Zdjęcia z drona

Doskonałej jakości zdjęcia z powietrza to nasz znak rozpoznawczy. Zdjęcia lotnicze pozwalają na zobaczenie otoczenia z innej perspektywy.

Ortofotomapy z drona

Precyzja niedostępna z ziemi z sukcesami wykorzystywana przez  nowoczesne przedsiębiorstwa z branży budowlanej i geodezyjnej. Tworzymy ortofotomapy z drona.

Rolnictwo Precyzyjne

Wykonujemy pomiary strat na polach, dostarczamy informacji na temat stanu roślin. Drony sprawdzają się również w nowoczesnym rolnictwie. 

Wynajem Dronów

Twój sprzęt jest w serwisie? Skorzystaj z naszej oferty wynajmu sprzętu bez operatora. 

Zadzwoń aby wynająć drona

668-423-647

Wyślij wiadomość

Przykładowe realizacje – Zdjęcia z drona

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z drona. Przedstawiamy w niej kilkanaście zdjęć z wybranych realizacji, które wykonywaliśmy w ostatnich kilku latach. Od początku przygody z dronami wykonaliśmy setki lotów, najróżniejszymi modelami dronów wykonując wiele niesamowitych ujęć oraz wykorzystując drona dostarczając dokładnych danych do dalszej analizy.

Nasza galeria zdjęć z drona obejmuje zdjęcia i filmy z różnych zakątków naszego kraju (nasza główna siedziba do Warszawa) oraz kilku europejskich wypraw.
Na zdjęciach lotniczych przedstawiamy liczną architekturę, przyrodę, panoramy miast, relacje z wydarzeń. Zdjęcia wykonywane z drona są w doskonałej jakości, która pozwala na wydruk zdjęć w dużym formacie.

Oprócz przeznaczenia marketingowego, nasze zdjęcia z drona dostarczają bardzo precyzyjnych danych, które są wykorzystywane w szeroko pojętym budownictwie. Chociaż największym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się zdjęcia promocyjne z drona, to wiele prezentowanych poniżej zdjęć pokazuje co możemy zrobić wykorzystując profesjonalne drony podczas wykonywania lotów.

Najczęstsze pytania

Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania dotyczące usług dronem.

Jeśli nie znajdą tu Państwo odpowiedzi na swoje pytanie zapraszamy do kontaktu z nami. Zapraszamy na stronę kontakt – chętnie porozmawiamy o naszych usługach dronem. Oferujemy filmowanie z drona na terenie Warszawy i całego kraju. Prowadzimy wynajem dronów i świadczymy profesjonalne usługi dronem dla wielu branż. 

Ile kosztuje wynajęcie drona?

Cena za wynajęcie drona wraz z operatorem zaczyna się od 399zł. Dokładny koszt ustalany jest indywidualnie po ustaleniu potrzeb zamawiającego. Więcej informacji można znaleźć w naszym przykładowym cenniku.

Czy operator drona ma odpowiednie licencje?

Tak. Nasi operatorzy posiadają Świadectwo Kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Posiadamy uprawnienia do lotów w zasięgu i poza zasięgiem wzroku – VLOS i BVLOS dla dronów do 25 kg oraz uprawnienia instruktorskie INS. To praktycznie komplet dotyczący dronów.

Kto odpowiada za lot dronem?

Za wszystkie wykonywane operacje zawsze odpowiada operator drona i to na nim ciąży sprawdzenie warunków co do wykonania lotów.

W jakiej jakości nagrywane są filmy?

Naszym standarem jest nagrywanie w jakości 4K. Nasz sprzęt pozwala na nagrywanie nawet w jakości 5.2K. Dostępne są kodeki CinemaDNG lub Apple ProRes

Kiedy nie można latać dronem?

Filmowanie z powietrza będzie niemożliwe w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych np. opady deszczu, śniegu, silny wiatr, wysoki indeks KP. Decyzje o starcie zawsze podejmuje operator drona.

Czy operator drona posiada ubezpieczenie?

Tak. Wszyscy nasi operatorzy posiadają ubezpieczenie OC na wypadek uszkodzenia mienia przez drona. 

Zaufali nam m.in:

Wynajem drona:

Tel: 668-423-647

Odwiedź nas w Social Mediach:

Filmowanie z powietrza (Warszawa) – szeroki pakiet usług

Proponujemy profesjonalne filmowanie z powietrza w Warszawie i okolicach. Wykonujemy też doskonałej jakości zdjęcia z nietypowej perspektywy. Nasi Klienci mogą skorzystać również z usług pogrupowanych w następujące kategorie:

  • inspekcje techniczne
  • tworzenie ortofotomap
  • tworzenie modeli 3D
  • rolnictwo precyzyjne
  • wynajem sprzętu

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz efektywną współpracę. Wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z potrzebami i preferencjami naszych Klientów. Specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam podejmować się nawet najtrudniejszych zadań.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na filmowanie z powietrza (Warszawa), czy skorzystasz z innej usługi z naszego pakietu, możesz mieć pewność, że zrealizujemy ją sprawnie i profesjonalnie. Nasi licencjonowani operatorzy cechujący się dużym doświadczeniem korzystają wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki temu mogą wykonywać doskonałej jakości zdjęcia, materiały filmowe, modele 3D, ortofotomapy czy inspekcje z powietrza w trudno dostępnych miejscach.